Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Premens-t abbahagyjam, ha pozitív a teszt?

Elég tanácstalan vagyok... Premens-t szedek négy hónapja, egy év próbálkozás után csütörtökön végre pozitív lett a teszt. Mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor rögtön abba kell hagyni. De a premens elvileg segíti a beágyazódást, és a progeszteronra jó hatással van, akkor nem lesz mégis baj, ha hirtelen abbahagyom?

jan. 11. 22:36  Privát üzenet  

A válaszok

2 hónapig szedtem 1000mg barátcserjét mikor 2 év után nekem is pozitív lett a teszt.Én abbahagytam a pozitív teszt után.Gond nélkül egészségesen meg is született a lányom.Viszont én csak a ciklushosszom akartam vele ,,változtatni".

A premens tablettának a betegtájékoztatójában is az van amúgy, hogy nem szabad terhesen szedni.

Ha nincs progeszteron probléma nálad akkor nem biztos, hogy jót teszel ha tovább szeded.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 11. 22:45 Privát üzenet
Kerdezo. Ha a teszted pozitiv akkor a magzat mar beagyazodott tehat ha segitett a beagyazodasban akkor az nem ezutan lesz hanem mar megtortent, pozitiv teszt bizonyitja, hagyd el a szedeset. Nem lesz baj ha azonnal abba hagyod nyugi, nem rudom hogy terheseknek szabad-e szedni de folosleges mert ugysem fogsz menstrualni terhesseged alatt, a vedonod pedig fog majd tanacsot adni hogy milyen terhescitamint szedj ami segit a magzat fejlodeseben csokkenti a kockazatot is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 11. 23:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ugye pozitív, ha csak halványan is?
Hány napig halvány az ovu teszt, mielőtt pozitív lesz? Nekem már harmadik napja van ott a halvány csík.
Pozitiv teszt? Ma csinaltam egy terhességi tesztet és nem tudom eldönteni hogy pozitíve? A várható mensim előtt vagyok 2 nappal. Mell fajdalmam van egy hete. De az minden mensi...
Milyen érzéd volt?
8. dpo-n pozitív LH teszt?
Együttlét óta 8 nap telt el, hétvégén vajon már van értelme tesztelni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!