Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előjele vagy...

Menstruáció előjele vagy terhesség? Vagy más valami miatt lehet?

Figyelt kérdés
Holnap kéne megjonnie menstruációmnak. Kettő, három napja érzem a görcsöket, amikor meg akar jönni.Ma csak nagyon gyenge görcseim vannak először barnás és kicsi idő után rózsaszínes folyásom volt de ilyen még sose tapasztaltam. Ovulációm dec 30 án volt. A párommal 28 ÉS 29-ÉN majd jan. 2 an voltunk együtt. Babát szeretnénk. Teszt az gondolom korai lenne.
2019. jan. 12. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

10-es érzékenységi teszttel már tesztelhetsz holnap reggel. (Tudni fogják a patikában) Előfordulhat, hogy 3-án termékenyült meg a petesejt, akkor simán lehet, hogy produkálsz menzesz szerű tüneteket.

Sok sikert!!

2019. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap akkor tesztelek.
2019. jan. 12. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam csak nekem nem volt semmilyen folyas az nem várt napján nem jött meg

Nekem 27 én volt ovum

25 én és 27 én együtt voltunk

10 én kellett volna meg jönnie

Semmi.. ereztem h görcsöl mondom várok egy napot mert biztos késik kicsit gondoltam van ilyen

Aztán tegnap se jött és délután már nem bírtam egy 10ml -et csináltam

Pozitív lett

Én is vártam a baba áldást most nagyon boldog vagyok

Szorítok neked :) érzékennyel tesztelj és reggel első pisivel

Talán már mutatja majd

Sok sikert

2019. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ég világon semmi tünetem nem volt . Folyásom vizes - krémes váltva. Menses előtt nekem vizes, talán ez volt az egyetlen ami más volt . Nem volt pms , se mell fájdalom viszont 1 napos késés után a mellem 2x akkora volt mint amúgy. Én is vártam hogy jöjjön a mindjárt megjön erzes,vagy menses idején valami pecsételés de az ég világon semmi.
2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Holnap hátha kiderül majd.
2019. jan. 12. 17:24
 6/8 khniki ***** válasza:
Nekem is december 29/30-án volt ovulációm. A 10-es Facelle teszt már 5 napja kimutatja a terhességet. Hozzád hasonlóan görcsöltem, barnáztam az ovu utáni 7. naptól 8 napon át! Ma lett volna a menzesz első napja, mára múlt el teljesen a pecsételő vérzés. A digitális Clearblue is 2-3 hetes terhességet mutat (a fogamzás pillanatától számítva). Sok sikert!!
2019. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem megjott a menstruaciom iszonyatos gorcsokkel. De nem adom fel!!! :)
2019. jan. 14. 09:44
 8/8 khniki ***** válasza:
Sajnálom! :((
2019. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!