Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt, persze ha...

Menstruáció előtt, persze ha megjön hány nappal előtte esik le a hő?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 01:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom beleélni magam,sőt picit ideges is vagyok na jó pánikolok,mert az első szülésem 18 órás vajúdás volt.Megszakítással védekezünk 9 éve amióta a szemem fénye a kisfiam megszületett,gondoltuk bármikor brcsúszhat a köv.baba nem zavar,várjuk imádattal.Eddig sose volt gond.Most kedden kellene megjönnie elméletileg,de a hőm magas amit sose mértem és nem is reggel hanem este mindig ugyanabban az időben,ez 37,5 fok.Sose mértem csak gyanut adott a héten levő émelygésem.Vettem egy Amazon tesztet ami 10 es érzékenységű,ami negatív lett ,deceltettem.és pár óra múlva rózsaszínű csík volt rajta,azt megjegyzem bármikor csináltam milliónyi tesztet ha negatív sose voltrajta száradás utan se csíkmásnap vettem egy gabriel tesztet küllemre ugyanolyan mint az amazon csak ez 25 érzékenységű,ez negatív lett.Szerintetek lehet baba?
2019. jan. 13. 01:22
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van.
2019. jan. 13. 01:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak aznap esik le, amikor megjon. Pontosabban aznap reggel mar keveset merek, elozo nap pedig magasan van meg.
2019. jan. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármi lehet még

De a hő méregetése a te esetben teljesen értelmetlen. Abból csak akkor tudsz bármit is megmondani, ha a ciklusod elejétől végig mérted minden nap, reggel és ugyanabban az időben. Esti mérés semmit nem számít.


Tesztnél pedig az idő után megjelent csík sem jelent semmit, az már érvénytelen olyankor. Nem teszünk el negatív tesztet, és nem nézegetjük órákkal később, mert nem releváns.

2019. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a menses napján esett le a hő.
2019. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Mindenkinél más. Nekem pl. fokozatosan esik le, 2-3 napig. De van, akinél csak a mensi napján.
2019. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!