Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késés 3. napján teljesen...

Késés 3. napján teljesen negatív teszt esetén már biztos nincs baba ugye?

Figyelt kérdés

Ciklus végén szoktunk néha védekezés nélkül együtt lenni. Egyelőre nem sürgetjük a baba dolgot, de ha becsúszik az sem probléma, mert aktuális lenne már. Páromnak egyébként egy otthon elvégezhető teszt szerint alacsony a spermaszáma.

Most tartok a 6 nap kesésnél. Teszteljek még vagy már egészen biztos hogy valami más miatt késik?

Előre is köszönöm a választ.


2019. jan. 13. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

NEM, NEM biztos!

A beágyazódás az aktus utáni 14. nap körül kezd pozitív lenni, tehát au utolsó együttlét után a 14. nap után érdemes csak tesztelni.

Ha meg védekezés nélkül szexeltek, akkor akar a nemzesz alatt is teherbe lehet esni.

2019. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja én úgy gondoltam hogyha az előző ciklus végén jött volna össze akkor késne most. Ha most egy hete lett volna a sikeres együttlét akkor jövő hónapban maradna csak el a menzesz, nem?
2019. jan. 13. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elözö ciklus vége alatt 3 napos késésnél szerintem max. 7-8 nap telhetett el az aktustól, 6 nap késés esetén 10-11 nap, és ez még nem nem elég egy pozitív teszthez.
2019. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!