Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok biztos benne hogy...

Nem vagyok biztos benne hogy a barátom az apja?

Figyelt kérdés
Kicsit kétségbeestem! Szeptember végén szakítottunk a barátommal, és október 31.-én volt egy egyéjszakásom (sosem csináltam még ilyet, meg is bántam, barátom volt nekem az első). Utolsó menzeszem október 20.-a körül volt. A palival idióta módon nem védekeztünk, kihúzta. Nem sokkal később megint elkezdtem találkozgatni a volt barátommal, és ő viszont párszor elment bennem. November 19.-én csináltam egy tesztet, negatív lett, de mégis félek, hogy az egyéjszakásból lett a baba. Barátommal azóta újra együtt vagyok, és szörnyű lenne, ha kiderülne mégsem ő az apa:( csak nekem az a furcsa, hogy volt már olyan mikor elment bennem a barátom, bár utána (nem tudom mennyire számit) mindig kinyomtam magambol és ki is mostam lent.. furcsa módon most meg teherbeestem és arra az időszakra esik a teherbeesés mikor a masik palival is voltam, de akkortájt barátommal is együtt voltam. 19 nap után biztosan kimutatta volna a teszt ha a másik palitól lennék terhes ugye? Nyugtassatok meg!!! Szeretném a barátommal felnevelni.

2019. jan. 14. 13:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Várj hozom a kristálygömböm, az mindig meg tudja állapítani, hogy ki az apa.
2019. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha negatív lett a teszt miért gondolod, hogy terhes vagy?
2019. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudlak megnyugtatni. Így jár aki nem tud védekezni. Az egyetlen szereplő, akit sajnálok, a gyerek.
2019. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán hány hetes terhes vagy?
2019. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Azt írod Nov. 19-én negatív volt a teszt. Azóta mi van? Lett pozitív is, vagy mire alapozod hogy terhes vagy?


U.i

Barmilyen hihetetlen a g.ec.it nem lehet se kinyomni, se kimosni "ott alul".

2019. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Novemberben meg sem jött? tehát kb 10 hetes vagy?
2019. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Penteken voltam dokinal, szerdan lett pozitiv a teszt. Elvileg 9 hetes, de azt mondta a doki, hogy + - 1 het
2019. jan. 14. 13:25
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben csak születés utáni DNS teszttel lehet tutira megmodani.
2019. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel utána az mostanival is voltal, így senki se tudja ezt hogy kié...hát, és szívás.

Nem is értem hogy gondoltad ezt, hogy az egy éjszakás is beléd megy, aztán közvetlen a régi-új pasid is bele csurgatja... Mit vártál? Plazma tévét? :D

2019. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Mit vársz? Mit mondunk?

Egy egy éjszakásban nem védekezel: a legkisebb bajod az lehet, ha teherbe esel tőle:( Még akkor is, ha direkt gyereket akartál volna tőle, akkor sem időzíthetted volna jobban.

"mindig kinyomtam magambol és ki is mostam" - inkább no comment:(

Azt viszont nem írod, a barátoddal mikor szexeltél.

(De elvileg igen, az okt. 31-et ebben az esetben nem várt után pár nappal a teszt valószínűleg kimutatta volna)


De könyörgöm, szedd már össze magad!

2019. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!