Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mensi előtt egy nappal...

Ha a mensi előtt egy nappal negatív a teszt lehet még belőle pozitív?

Figyelt kérdés
Volt már így valaki?

2019. jan. 14. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne :O Menstruáció elmaradása után tesztelj sőt minden tesztet úgy kéne majdnem.
2019. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Látod..ennyi értelme volt tesztelni,idő előtt.

Most sokkal előrébb vagy..

2019. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Én mindig azt mondtam,hogy csak akkor tesztelek,ha késik,de a napokban annyit olvastam,hogy napokkal előtte már szép halványan kijött,sőt volt aki azt írta,hogy 1-2 nappal előtte már mutatnia kell.

De akkor tesztelek legközelebb,ha már késik

Köszönöm!:)

2019. jan. 14. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok esélye van.Gondolod ha terhes lenmél nem mutatná ki?Deee simán.Én 3 nappal DÉLUTÁNIBÓL csináltam tesztet és sźép pozi lett.Ahogy multak a napok úgy erősödött.
2019. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha később volt az ovu mint számítottad...

Nekem mind a négyszer a mensi előtt 2-3-4 nappal is már pozitiv volt (érzékenyebb teszt) ami napról napra erősödött. (de én pontosan tudtam mikor volt az ovu)

2019. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2019. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!