Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomal dec24 közösültünk...

A barátomal dec24 közösültünk azota nemjött meg a menszeszem pedig már jan4. ikén kellet volna. Természetesen terhességi tesztet végeztem és negativ lett. Sokáig nem közösültünk és esetleg azért lehet ez hogy nemjön meg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A szex ideje nem hataroz meg semmit, de ha a szuzessegedet most veszitetted el akkor valoszinuleg azert nem jon meg, en mikor elvesztettem 2 hetet kesett, amugy ha vedekeztetek es helyesen akkor ne tesztelj mert nem vagy terhes, ha nem vedekeztetek akkor aggodj.
2019. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sose hallottam még így senki szájából hogy kozosultunk.
2019. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
xD
2019. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont nagyjából a legtermékenyebb időszakban, így kell babát csinálni:D

Annak semmi köze hozzá hogy régen voltatok együtt, késhet más miatt is . A helyedben 2 nap múlva reggel tesztelnek és után A orvos . Ha pozitív azért ha negatív azért;)

2019. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Inkabb azt mondja hogy kozosult mintha azt mondana hogy bacott. Teljesen noemalisan irta le. Es nem tudhatjuk vedekezett e es hogyan. Mielott barki itelkezne
2019. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!