Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni?

Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
26.ciklusnapomon volt peteérésem. Most vagyok a 34.napon holnap reggel (35.nap) érdemes már tesztelnem? Vagy várjak még vele? Hány nappal ovu után érdemes tesztelni? Predictor early tesztet vettem úgy tudom az a legérzékenyebb.

2019. jan. 15. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha megvárnád amíg késik a mensid,mert ha most tesztelsz és negatív,akkor úgyis meg fogod ismételni.Szóval nem leszel előrébb semmivel ,sajnos.
2019. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen. Elfelejtettem írni, hogy már 3 napja késik. Csak hát mivel ilyen későn volt peteérésem nem igazán tudok mihez viszonyítani.
2019. jan. 15. 18:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Az ovuláció után 14 nappal jelentkezik a menstruáció.Ha hőmérőzöl,akkor biztosra tudod az ovud idejét.Ha a 26.-on volt peteérésed,akkor a 40.nap körül (nem)kell megjönnie.
2019. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor elvileg a 34.napon már lehetne tesztelni mivel a tesztre az van írva h nemvárt előtt 6 nappal már lehet tesztelni. Sok helyen azt írják h ovu után 9 nappal már mutatta nekik a teszt. Mindegy. Legalábbis megvárom a csütörtököt aztán tesztelek.🙂
2019. jan. 15. 18:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek 14 nap a lutealis fazis, viszont, ha a kerdezo irja jol, akkor neki olyannyira rovid, h enm tud megtapadni az embrio, ez egyfele meddoseg, orvossal lehet kezeletettni
2019. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen,az igaz,hogy nem biztos,hogy 14 napos a luteális fázis,azért azt írtam,mert talán az a legáltalánosabb.


Szerintem is jobban jársz,ha vársz még legalább pár napot,mert minél tovább húzod,annál biztosabbat mutat a teszt.A 9.napon épphogy befejeződik a beágyazódás.

2019. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom milyen hosszú a lueális fázisom mivel ez az első hónapom, hogy ovuteszteltem :/
2019. jan. 15. 19:22
 8/15 anonim ***** válasza:
A luteális fázis mx.16 napos,azelőtt akkor felesleges tesztelned.Ha 16.nap után sem jön meg,akkor már lehet.:)
2019. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha 16 nappal számolok az jövő hét szerda, szóval ha a teszt tényleg képes kimutatni 6 nappal korábban, ha csak halványan is, akkor kb csütörtökön már kellene neki mutatni. Azért szeretném minél hamarabb megtudni, mert lehet szükség lesz hormonpótlásra vagy hasonlók, mert volt alacsonyabb progeszteron szintem és az akkori dokim nem igazán figyelt rám és lehet ebből kifolyólag lett egy missed abom és most is folyamatban vannak a kivizsgálások, vérvételekre kellene mennem ha megjönne (de nagyon remélem nem fog, az lenne a legjobb) volt egy műtétem is..szóval vannak dolgok😁 azért köszi a válaszokat mindenkinek😘
2019. jan. 15. 19:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja,akkor érthető,hogy "időben" meg akarod tudni.Akkor már holnap tesztelhetsz,ha 14 napot nézünk luteálisnak vagyis holnap lesz a 9.DPO.Sok sikert! :)
2019. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!