Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális ovulációs teszt....

Digitális ovulációs teszt. Aki ismeri, vagy van tapasztalata segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


26-27 naposak a ciklusaim.


Január 6 vagy 7-ei nappal kezdődött a ciklusom és ma vagyok a 6-ai szerint a 10. Ciklus napomon. Teszteltem Clearblue digitális ovu teszttel és negatív lett - ami egyébként rendben van. Viszooont én még sose ovu teszteltem és olvastam erősödnie kellene a peteérés közeledtével és lehet csak azért van csak 1 csík rajta mert digitális és ezzel másmilyen teszt, de nem értem.


Valaki érti, vagy ismeri ezt? Miért csak 1 csík van?


Mutatom:


[link]



2019. jan. 15. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek. Nekem is 26 napos a ciklusom es nekem 8an jott meg. Ma vagyok a 8.ciklusnapon. Holnap akarok venni digitalis tesztet. :)
2019. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok! Lennie kene halvany masodiknak ha kozeledik. Akkor is ha az meg negativnak szamit.
2019. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez biztos,hogy digitális?Mert annak kijelzője van,az a lényege,nem?
2019. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hármasnak igaza lehet, ez nem digitális. Elvileg annak kijelzője van, azon nem kell csíkokat nézegetni.
2019. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, digi, bele kell dugni a műszerbe,de negatív lett és csak spanyol és portugál leírás van hozzá és fura hogy csak egy csíkom van, a kis pisis teszt részen... Tudom, ez nem hagyományos, hanem digi, de most használom először...
2019. jan. 15. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez full negatív, ha pozi akkor mosolyogni fog. Első hónapban sikerült nekem vele a baba. Sok sikert
2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tehát "le is kell pisilni",meg még be is kell dugni a műszerbe?

Biztos,ami hótziher.:)

2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Áh, értem. Nem ismerem ezt a fajtát akkor sajnos. Próbáltál neten keresni legalább angol vagy német leírást? Mert ez így elég bonyolultnak tűnik. :)
2019. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Találtam magyart is, de csak ülyen egyszerű tömör leírás. Ez a rózsaszín színű ovu tesztje a clearbluenak van a digitális eszköz amibe be kell dugni a kis pisis tesztet és úgy belemártani a pisibe vagy lepisilni. 10 teszt van egy csomagba ma teszteltem először. Valahol azt írták ennél a tesztnél nem kell nézegetni a vonalakat, csak őszintén szólva attól tartok, hogy esetleg nincs peteérésem, vagy nem megfelelő a hormon működésem hiába szabályos ciklusaim vannak.. Nagyon szeretnénk babát is, 5. Próbálkozós hónapunk és ciklusunk ez. :)
2019. jan. 15. 22:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia ugyan ezt a tesztet rendeltem enis.. nekem a naptar 4-5 re huzta be a pete erest. Es ra egy hetre csinaltam rgy tesztet ( szerdan) csütörtökön es penteken mar mosolygos jel volt rajta.Szombaton mar negativ volt es allig lehetett a masodik fonalat eszre venni

De ha minden nap csinalsz egy tesztet eszre fogod venni a pozitiv es negativ kulombseget. Mi is 1 eve probalkozunk de edig meg semmi. Most hasznaltam ezt a tesztet eloszor probakent. Jovo honap mar rendesen hasznalom remelem ossze is jon.

Drukkolok nektek is 🤞


Üdv evelin

2019. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!