Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el? Terhes vagyok

Hogyan mondjam el? Terhes vagyok

Figyelt kérdés

Olyan ötleteket várok ami kicsit különlegesebb esetleg poénos/ meghitt a bejelentéshez leginkább az apukának majd a család többi tagjának.

Jelenleg anyukám tudja, neki egyből mondtam mert a kapcsolatunk olyan mint két barát!:)



2019. jan. 16. 04:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok híve ennek a "találjunk fel vacsoraként egy pozitív tesztet" vagy "rakjunk a elé egy kiscipőt" esetleg "írjunk levelet neki a baba helyében". Szerintem ezek elcsépelt, nyálas dolgok.

Amit egyszer olvastam, és tetszik, az az hogy kimosok a többi ruhával egy kisruhát, és mondom neki, teregessen már ki.

2019. jan. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Én ezt sosem értettem... Együtt éltek, szeretitek egymást, figyeltek egymásra és a párod nem veszi észre, hogy mi van?
2019. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom.. Én a párod helyében zokon venném, hogy nem én tudtam meg elsőként... Szerintem mindegy hogyan de mielőbb mondd el neki.
2019. jan. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezt mar kerdezted......
2019. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem.
2019. jan. 16. 08:22
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát, eleve mondjuk a párodnak kellett volna először elmondani, mégis csak ő lesz apa... Aztán mindenki másnak.

Nem ismerjük apukát, így nehéz megmondani, hogy inkább a poénos vagy inkább a meghitt bejelentésnek örülne.

Nekem pl.nem okozott akkora gondot a saját páromnak való bejelentés, hogy vadidegenektől várjak ötletet hozzá.

2019. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azert sem neki mondtam hisz még par napja derult ki illetve nem volt otthon, melozott es igy elkerultuk egymast allandoan
2019. jan. 16. 08:59
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a feleségem, mikor megbeszéltük, hogy másnap reggel tesztel, úgy zümmögött reggel, mint egy szúnyog :) Azonnal megtudtam, ennél nagyobb boldogság nincs.


Ha napokkal később talált volna ki valami ilyen felesleges baromságot, nem mutattam volna ki, de mélyen nagyon csalódtam volna. Főleg, ha azt is megtudom, hogy anyukával tök jó "baráti" a kapcsolat, ahogy fogalmaztál, velem pedig nem... Hát csak találkoztatok a napokban, nem?


Na mindegy, én azt javaslom, hogy neki minél előbb mondd el, nem kell kitalálni semmit. Majd ha a családnak így akarjátok megmondani kitaláltok valamit, bár erre sincs ötletem, tök fölösleges. Egy ekkora hírt, ekkora örömöt ilyen hülyeségekkel csak elbagatelizálni lehet szerintem.

2019. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

"Drágám gyerekünk lesz" :) Kb így.

Soha ne értettem miért kell ezt túlpörögni. Ha nem véletlen terhesség akkor pláne.

2019. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ezen gondolkodtam,hogy milyen különleges módon osszam majd meg a párommal a hírt.Aztán nem úgy történt ahogy az a filmekben szokott lenni...azért csak képben van,mikor menstruálok stb.A tesztet is együtt csináltuk,mikor mondtam hogy ott a második nem hitte el,felállt a szemüvegéért.Ez is elég negható pillanat volt 2 év várakozás után😊
2019. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!