Megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés

Ti hogy csinálnátok?

Párom rokonaival sajnos leginkább anyós, nem jövök ki. Nem csináltam semmi rosszat, szimplán nem vagyok szimpi neki.

Külön költözni nem nagyon fogunk onnan, (párom anyjával él egy nagy családi házban) és feleslegesen fenntartani másikat nem tudnánk.

Viszont így nem tudom hogy milyen lenne helyzet... Most vagyok 8hetes.

Mindig vágytam babára, párom 36lesz már.

Ő is szeretne nyilván csak vitákba nem nagyon akart még.

1,5 éve nem védekeztünk. Most meglepett a kicsi nagyon. Ti mit tennétek ha ilyen helyzetben volnátok???:(



2019. jan. 16. 09:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%

Mivel nem védekeztek, gondolom gyereket akartok, nem?

Akkor mi a kérdés?


Ha most elvetetnéd, változna valami az életetekben? Akarsz valaha gyereket vállalni?

2019. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Feleslegesen fenn tartani másikat? Az a ti saját külön otthonotok lenne,amennyiben nem akarsz külön menni,úgy mégis hogy gondolod hogy anyóshoz szülsz? Provokativnak érzem a kérdésed,hisz 1,5 éve nem védekeztek,de meglepett a terhesség.
2019. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Persze akartunk hisz benne van a korban, de így ilyen viták közepette félek, mert úgysem tudunk szabadulni innen.
2019. jan. 16. 09:38
 4/41 A kérdező kommentje:

Azért lepett meg a terhesség mert 1.5 évig semmi. És feladtam már.

A másik meg az anyósom nem tudja fenttartani azt a nagy házat, és most hogy külön vegyünk egyet nem lenne lehetőség, albiba meg nem akar menni a párom mert soha nem látjuk viszont a pénzünket / bármikor kitehetnem

2019. jan. 16. 09:40
 5/41 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem írni ezt a házat párom fizeti, az anyja fizetése nem lenne ehhez elég illetve lassan nyugdíjas.
2019. jan. 16. 09:40
 6/41 anonim ***** válasza:
78%

Most nem értelek.


Nyilván szoktatok a terveitekről beszélni. Anyóssal együtt éltek, elköltözni nem akartok, gyereket igen, de a gyereket nem "anyóssal közösen akarjátok nevelni".

Akkor mi volt az elképzelés?

Azért kérdeztem, ha most elvetetnéd, változtatnátok valamin? Elköltöznétek? Ha nem, akkor egyszer akartok gyereket? Azt hova? Hogyan?


Azért meg nem kell vállalni, mert "benne van a korban". Azért kell vállalni, mert MINDKETTEN gyereket szeretnétek.


És ha ilyen élhetetlen anyósod van, miért laktok vele?

2019. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

El kell adni a nagy családi házat, és venni 2 kisebbet!


Szerintem is csak provokálsz, mivel életszerűtlen, hogy másfél éve gyereket akartok, nem védekeztek, most meg hogy terhes vagy felmerül egyáltalán az abortusz.


Te hány éves vagy?

2019. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Azt a ház a párom nevén van, az anyja egyedül van kitenni nem akarja mert magát nem tudná fentartani. És úgy érzi jön neki ezzel hogy segít és lakhat velünk.

Az anyósom tudja nyilván szeretnénk babát, de mivel másfél éve próbálkoztunk így már vizsgálatokba kezdtünk bele.

Kicsit hanyagoltuk a témát.

Nem csak azért mert a korban van benne hanem már amúgy is szeretett volna velem családot, de nem hittük volna ilyen hosszadalmas. Illetve tudom és érzem az anyuka nem kedvel engem, és így kellemetlen.

Nem a nyakára szülnék, hisz ez a párom háza, csak nem akarja kitenni mert az nem tisztességes. Olyan munkája van a páromnak hogy reggel elmegy este hazamegy és ebből kiindulva nem zavarta az anyja soha mivel alig találkoztak.

2019. jan. 16. 09:48
 9/41 anonim ***** válasza:
20%
Párod mit csinált eddig az életben,hogy közel 40 éves nincs egy minimális egzisztenciája sem? Még kölcsönt se tud felvenni hogy otthont teremtsen a családjának.
2019. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Miért provokálnék? Csak leírtam az én szempontomat röviden, nyilván ebből kilehet venni bármit hisz nem ismerjük egymást senkivel épp azért arra voltam kíváncsi TI mint ismeretlen emberek mit tennétek.
2019. jan. 16. 09:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!