Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után mennyi idő...

Az együttlét után mennyi idő mire a beágyazódás befejeződik?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem mindig lesz együttlétből beágyazódás...
2019. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
12 nap kb a beágyazódás. És kb 4-5.napon kezdődik. Tehát az együttlét után nagyjából több mint két hét.
2019. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezzel tisztában vagyok...

Nyilván arra vagyok kíváncsi, hogy ha lesz, az sz együttléttől mennyi időbe telik.

2019. jan. 16. 09:50
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jan. 16. 09:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Együttlét után egy héttel kezdődik kb.a beágyazódás és majdnem akkora fejeződik be,mikor már a következő menstruáció esedékes.
2019. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 khniki ***** válasza:
7. napon kezdődik, kb. a 12.-re fejeződik be.
2019. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert ha az élettársámmal együtt voltunk 6án és 7én kellett volna megjönnie, de semmi más nincs a háttérben ami miatt késhet, akkor lehetséges, hogy terhes leszek/vagyok?
2019. jan. 16. 23:37
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Menstruácio előtt nem nagyon van peteérés.
2019. jan. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Függ az ágy méretétől, az ágynemű fajtájától (gombos, cipzáros), van-e ágyneműtartó, vagy ágytakaró.. De nagyban számít, ki mennyire szeret beágyazni.

:-D


Számomra nem jött át, most szeretnél teherbe esni vagy épp aggódsz, hogy várandós leszel?


Amennyiben szeretnétek babát, a terhességre a legjobb módszer, ha nem várod, ha nem stresszeled túl. Nem szabad azon dolgozni, hogy teherbe ess. Ez egyik félnek sem jó, hiszen a stressz gátolja a fogantatást! A legjobb, ha egyszerűen élitek mindennapjaitokat. Rendszeresen éltek nemi életet az öröm, az élvezet, a szerelem kedvéért. Azt szokták tanácsolni, ha két évig nem jön össze a baba, akkor kell orvoshoz fordulni.

Egy-két napos csúszás még nem jelenti hogy terhes vagy. Persze azt sem, hogy nem vagy az. Számtalan oka lehet, amiért elcsúszik a rendszeresség.

2019. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem bánnánk egy babát:) szóval ha 6án voltunk együtt lehetséges a terhesség? Ma végig olyan érzésem volt, hogy meg fog jönni, görcsöltem de nem vészesen, meg folyton fáradt vagyok, és fehér és folyásom is van.
2019. jan. 19. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!