Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normálisan emelkedik a hcg-m?

Normálisan emelkedik a hcg-m?

Figyelt kérdés

Az legfelső teszt 9.dpo.

2-3.11. Dpo

4-5.13. Dpo

Felső 3 10-es teszt.

Alsó 2 25-ös.


A legalsó koncentráltabb vizeletből való mint a felette lévő éjszakás műszak miatt.



Szerintetek normálisan emelkedik? Első terhesség még korai szerintem orvoshoz menni.


De izgulok nehogy baj legyen vagy méhen kívüli: (



[link]



2019. jan. 16. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

a tezstek erősségéből nem feltétlen lehet következtetni a "normális" emelkedésre, de az mindenképp jó hogy erősődnek a tesztjeid. menj el inkább egy laborba csináltass egy hcg vérképet, majd 2 nap mulva ismét , na akkor láthatod a különbséget.

ez igy csak találgatást.


Ne idegeskedj, mert bevonzod, én is most várom az elsőt, de igyekszem csak a jóra gondolni nem lesz semmi baj.


ha az megnyugtat tesztelgess 3 naponta , de a hcg emelkedést ebből nem lehet megállapítani.


ha csak 50 a hcg szinted pl akkor is full full pozi a teszt, ugyanugy mintha 500 lenne, 50 -es hcg szint meg mondjuk 6 hetesen meg baromira kevés amikor már kb ezres értéket kéne üssön, de egy 50-100-as hcg szinttől eléggé erős pozitiv lesz a teszt. Érted ?


szóval ha ennyire parázol tényleg menj egy magánlaborba 2-3 ezer forint és még aznap meg van az eredmény, aztán rá 2 napra ismét menj el...


Boldog Babavárást

2019. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, ez lesz elmegyek magán laborba az biztosabb.


Köszönöm szépen a választ!

Igazából azért idegeskedtem, mert a 9. És a 11. Dpo reggelein ugyan olyan erősségű volt. De a 11. Dpo délután erősödött. Áh már nem tudom mi is van elmegyek orvoshoz meg laboratóriumi.

Köszönöm még egyszer!

2019. jan. 16. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok ! Nincs mit ! Tényleg ne gorcsolj rajta , mert bevonzod !

Nekem volt két kémiai terhességem az elmúlt egy év alatt ! Voltak pozi tesztek de nem erősödtek ! Majd egy nap negatív és másnap meg is jött !

Nem szabad a rosszra gondolni !


Én is 29-én megyek dokihoz , egy örökké valóság meg az a 2 hét , de igyekszem nyugodt maradni és csak azt mondogatom magamban hogy ez a baba velünk marad ! ❤️

Tégy te is így !

2019. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze szemmel láthatóan egyre erosebb. Szerintem ne aggódj
2019. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a méhen kívüli terhesseget nem befolyásolja a teszt eredménye ! Nekem nyáron volt 6 hetes méhen kívüli terhességem és minden úgy zajlott mint előtte a két kisfiammal ! Nem mérvadó ! Az első ultrahang a legbiztosabb
2019. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm első igyekszem pozitív lenni. Majd írd meg mi lett. Drukkolok hogy minden rendben legyen.

Szerintem nekem is kb 2 hét múlva kéne mennyek, akkor leszek 6 hetes.

Akkor már látszódna a szívhang is.


Utolsó! Nagyon sajnálom ami veled történt. Köszönöm hogy megosztottad velem.

Sok szerencsét és boldogságot kívánok neked!

2019. jan. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!