Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X Epil terhességi tesztcsík,...

X Epil terhességi tesztcsík, mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most csináltam 2 X Epil terhességi tesztet, reggeli első vizeletből, és az első furcsa volt.Megjelent a kontrollcsík, és mellette megjelent nagyon erősen egy sötétkék/fekete színű csík. Mikor belemártottam,az jelent meg először. Nem tudom hova tenni ezt,mert nem is hallottam még ilyenről. Aztán teszteltem még egyszer, az egyértelműen negatív lett. Most akkor mi az igazság?

2019. jan. 17. 04:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a teszt valószínűleg hibás volt szerintem.



[link] Nekem ilyen lett most reggel, próbálj meg egy érzékenyebbet!

2019. jan. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

🤣Első a sajátomat se tudtad eldönteni, de azóta nyilván szakértő lettél.


Szerintem simán negatív. A többit meg tudod, hogy ha nem jön meg akkor tesztelj újra blablabla.

2019. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
*Sajátomat helyett sajátodat
2019. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen, a kerdezo tesztje valoszineleg hibas.


De Te kedves elso, a te tesztedben mi okozott nehezseget az eredmeny leolvasasaban? Talan h nem egyenletes a 2. csik szine, vagy tan szinvak vagy?! Varj szinvak nem lehetsz, inakbb mas leget az indok, vagy csak funek fanak mutogatni akarod a teszted? Ha ez boldogit, eleg "furcsa" ember vagy :D

2019. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. jan. 17. 07:31
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Hogy lehettek ennyire bunkó primitív rosszindulatú emberek. Hihetetlen
2019. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Kerdezo! Az ervenytelen teszt volt.

A tobbi valaszolonak meg uzenem hogy irigylesre melto a rosszindulat. Az elso valaszolo nem azt kerdezte a kerdeseben fentebb hogy pozitiv-e mert eltudja o is donteni hanem hogy normalis hogy ilyen eros gondolok itt arra nem e kell hogy erosebb legyen, lehet kemiaira gondolt es megijedt. Inkabb nektek a felfogasotokkal van nagy baj! Puszi :))

2019. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!