Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek ilyen és lett...

Volt valakinek ilyen és lett belőle baba?

Figyelt kérdés
10.dpon negatív predictor early teszt. Lehet még baba? Csinálok még később is tesztet ha nem jön meg. Bár késik már 5napja. Ma kezdődőtt enyhe cicifájás és nyilallik a hasam is. Nagyon enyhén görcsöl néha, de csak lehet túlzottan figyelek amúgy meg sem érezném. Mit gondoltok?

2019. jan. 17. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10. Dpo és késik 5 napja ? Ezt nem értem ! El írtad a dpo-t?
2019. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. A 26.napomon volt ovum a teszt szerint.
2019. jan. 17. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem késik. Van hogy az ovum ami általában 14.nap van csúszik és 18.napra esik . Olyankor tolódik a menses "késik "nekem 4 napot. Neked nem késik az ovutol számolj 14 napot akkor kell megjönnie
2019. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. De lehet ettől még baba, hogy a 10.dpon full negatív lett a tesztem? Nézegettem jó ideig, hogy legalább egy halvány kis csík lenne vagy valami de semmi nem jött elő. Sokaknak már a 9dpon pozitív. Lehet nekem csak kevés a hcg szintem és később mutatja ki?
2019. jan. 17. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet pozitív. Korán teszteltél és nem mindenkinek mutatja már a menses előtt. Nem várt napján tesztelj legközelebb, akkor már az érzékeny lehet mutatja. A tünetekkel ne foglalkozz hidd el , nem abból fogod tudni hogy ez most mi
2019. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem foglalkoztatnak a tünetek, mert pms is lehet. Hasonló szokott lenni az is nálam. Csak ugye ennek a tesztnek elvileg már 6 nappal a menzesz előtt ki kellene mutatnia :/ Köszönöm az eddigi válaszokat. Valakinek esetleg hasonló?
2019. jan. 17. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatta a nem várt után pár nappal, pedig ott volt a pici, szóval bármi lehet. 😉 Mindenki másképp működik. Nekem ekkor még tüneteim se voltak.
2019. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne én is h baba lesz. 6.éve várunk rá.. Kivizsgálásokra járunk, műtétem is volt most is kellett volna vagy kellene mennem vérvételekre. De hátha nem jön meg :)
2019. jan. 17. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha 26. napon volt az ovud,az sztem nem jó, persze,fő,hogy van. Próbáld az aviva tornát, és ne egyél édességet egyáltalán.
2019. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6 év utáb még kiírod ezt a kérdést? 😂 bocs, nem negatív akarok lenni, csak én a 4. Évnél elvesztettem a reményem, túl 6inszemen és 4lombikon.
2019. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!