Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Leírnád

Terhesség? Leírnád

Figyelt kérdés

Neked milyen volt az első tünet?

Milyen fájdalmaid voltak?



2019. jan. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem jött meg


Erős szomjúság, hőhullám, de ez már a teszt után.. Így felfigyeltem rá, ha nem tudom h terhes vagyok fel sem tűnik


( szomjúság tart !azóta is - 6 hónapos a lányom)

2019. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Eszre se vettem, hogy késik valahogy elterelődőt a figyelmem a felújítás miatt. Amikor észbe kaptam ep0 reggelire virslit főztem a fiamnak és hányingerem lett tőle. Evett a gyerek elmentünk tesztért. Este megcsináltam erős pozitív lett. 2 hétre rá mentem dokihoz akkor már 8hetes 3 napos voltam.
2019. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
PMS tünetek, annyi különbséggel hogy az egész bőröm érzékenyebb volt és nagyon puha. A menses kimaradásának 6. napján pozitívat teszteltem. Éreztem is hogy valami "más". A ciklusom közepén 3 napig felfázásszerű tüneteim voltak erős alhasi görcsökkel, aztán mire orvoshoz jutottam volna vele, amilyen hirtelen jelentkeztek, meg is szűntek. Akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget, aztán kiderült hogy a beágyazódást éreztem.
2019. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso tunet az 1-2 nappal az esedekes mensi elmaradasa utan az volt hogy ejjel egyfolytaban pisilnem kellett. Aztan nappal is. Azt hittem felfáztam. :) Aztan ezt kovette par nappal kesobb az eros mellfajdalom. De akkor mar tudtam hogy terhes vagyok.
2019. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt egyik gyerekkel sem, csak nem jött meg. 😊
2019. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jött meg :) utánna pedig hányás, étvágytalanság, szédülés ami megmaradt a harmadik-negyedik hónap feléig kb.
2019. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel totál szét volt csúszva a ciklusom, gyakran 2-3 hónapban is kimaradt a mensim és állítólag orvosilag lehetetlen volt teherbe esnem, így még csak nem is vettük számításba a baba lehetőségét. Pozitív, mert nem is tudtam bemagyarázni magamnak minden hülye tünetet, úgyhogy abszolút őszintén tudok válaszolni :D

Legelső dolog, amiről egyáltalán felötlött bennem a baba lehetősége: nyaralásról hazafelé utazva egy benzinkút mosdójában a tisztítószer (amúgy egész kellemes) illatától fordult egy hatalmasat a gyomrom, pedig éppencsak érezni lehetett, mégis alig bírtam. Ebben a pillanatban gondoltam először babára. Ekkor egyébként már 7-8 hetes volt. Előtte mikor meg kellett volna jönnie csak görcsöltem, néha nagyon erősen, mint mikor meg akar jönni, de nem lett semmi. Ez is tünet volt, de ilyet nagyon gyakran produkáltam már előtte is a remek hormonháztartásom miatt.

2019. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!