Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Terhes vagyok?...

Szerintetek Terhes vagyok? Szeretném a véleményeteket kérni.11-én este voltunk együtt párommal, pont az ovu napján. Rá 3 napra szurkált a hasam alja és halvány barna pecsételésem volt.

Figyelt kérdés
A 6.napon erősebben szúrt a hasam és enyhe görcsök is voltak és fájt a derekam.A wc papír mintha halvány rózsaszín lett volna a betéten meg megint folt de sötétebb barna. Szerintetek van esély rá,hogy terhes vagyok? 25_én nem várom!Hétfőn tesztelek

#terhesség #legelső jelei!
2019. jan. 18. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel védekezés nélkül szexeltél, ezért nyilván van esélye.

Hogy a "jelek" jelentenek-e valamit? SEMMIT!

Ha nem jön meg, akkor tesztelj, és kiderül.

2019. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Tesztelni fogok már Hétfőn!Olyan hosszu idő van addig még.Nehéz kivárni.Itthon nem mondtam el senkinek és kíváncsi voltam,hogy ezek terhes tünetek e, hogy bizakodhatok e. 😊
2019. jan. 18. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen felesleges hétfőn tesztelni.

Ha negatív, nem tudhatod, hogy korán teszteltél, vagy nem vagy terhes.

HA késik, akkor tesztelj.

2019. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 nappal az együttlét után még nincs beágyazódás sem.
2019. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy aznap volt ovud,és nem a 3 nappal későbbi pcsételős napon? Ovu teszteltél?
2019. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11-én voltatok együtt. Hétfőn 21. lesz. Az 10 nap. Jó eséllyel még a beűágyazódás sem történt meg vagy éppenhogy. Semmit nem fog mutatni a teszt. Mi fenéért kell ilyen szinten rágörcsölni? Majd akkor tesztelj, ha nem jön meg.
2019. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan,hogy ovum volt.Csak megérzem amikor szurkál a hasam és mindig abban az időpontban és a mellem is fáj.Nem görcsöltem rá csak izgatott vagyok.Amugy rábeszéltetek.Nem csinàlok tesztet majd megvárom a jövő hét pénteket 😀 Köszi
2019. jan. 18. 17:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Sajnos 20-án már megjött(4 nappal előbb).Nem kellett várnom a válaszra sokat.De nem baj.Próbálkozunk még. 😀
2019. jan. 25. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!