Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ez mi? Menstruáció?...

Most akkor ez mi? Menstruáció? Beagyazodas? Terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie. Elotte valo 2 nap mindig barnazok. Dokinal voltam s semmi bajom nincs. Parommal megszakitasos módszerrel védekeztünk tobb alkalommal is. A ciklusom 17 es 18 napjan volt keves világos barna folyasom. Menstruáció előtt 2 nappal keves barnafolyas amit vsak a wc papiron vettwm észre. Ma viszont a barna melle tarsult egy keves ver is halványvoros színben. 2 terhességi tesztet csinaltam azok negativak lettek. Egyik 4 nappal menstruáció elott delutan másikat tegnap este.
2019. jan. 18. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Érzékenyebb tesztet próbálj, predictor early pl.

és reggeli elsőből!

2019. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Predictor earlyvel teszteltem tegnap este
2019. jan. 18. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából tegnap este is túl korán teszteltel,de szerintem neked inkább hamarosan megjön.
2019. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elotte mindig barnazok s abbol lesz ver. Megneztem nemreg jól lefertitlenitve fürdés közben s a mehszajam fennt van nagyon. A középső ujjammal alig erem el. Ez számít?
2019. jan. 18. 18:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos tegnap este megjött de mara alig van. Nem értem ezt az egészet
2019. jan. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!