Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Volt valaki...

Lehetek terhes? Volt valaki így? Tegnap voltam dokinál azt mondta lát valamit a méhembe de nem tudja el dönteni mi az

Figyelt kérdés

Babát akarunk és egy ideje rosszul vagyok meg nem volt normál vérzésem se csak kb 2napig vízes valami aztán barnázás 1,napig.

Pozitívat teszteltem aztán egy másmilyen tesztel negatívat olcsóbbal.

Tegnap megint teszteltem pozitívat drágábbal.



2019. jan. 19. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű túl korán mentél. Mikor volt az utolsó menzeszed első napja? (Nem ez a barnazas,hanem az előtt amikor rendesen jött meg)
2019. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

December 31.

Párommal már 1 éve akarunk babát!

2019. jan. 19. 19:20
 3/8 A kérdező kommentje:

Elnézést december 4,én volt az első nap.

Utána 31,kor a nem rendes

2019. jan. 19. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha babát vársz, mit izgulsz? Ha sikerült akkor jó, ha nem, akkor próbáljátok továb. Ne görcsöljetek rá, és ne erőltessétek a szexet!

Csak lazán! Nyugodtan.

2019. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy később volt peteérésed, azért nem egyértelmű ultrahangon :) Mit látott a doki amúgy? Ha látszott egy kis fekete folt (a petezsák), akkor az már jó jel.
2019. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

A dátum alapján lehet hogy korán mentél és mint azt előttem írták hogy ha később volt peteeresed. De ha a teszt pozi volt és még a doki semmit sem látott az meg nem baj . Két het múlva ha újra mész már több mindent fog látni! Légy nyugodt ,minden rendben lesz. Én is mikor mentem még semmit sem látott csak sejthető embrió. kellett mennem 2het múlva és már volt embrió szivpulzalassal.:)

2019. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj és most jelenleg 7hetes vagyok :)

(Utolsó)

2019. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En dec.20an voltam dokinal akkor azt mondta h megfog jonni menjek vissza januar 5 korul.

Hiaba mondtam h okt.10 e ota nincs verzesem.

Majd januar 10en (egy masik orvos) mar egy 11 hetes babat latott. :) barmi megtortenhet szoval szurkolok! :)

12+4 hkm

2019. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!