Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztekkel valami...

Bolbe kérdése:

Ovulációs tesztekkel valami tanács? Babát szeretnénk a párommal, és gondoltam jó lenne bevetni.

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hany naposak a ciklusaid? En ebben a honapban hasznaltam eloszor. Kivancsi vagyok az eredmenyre, jovo heten kiderul. En a 10 ciklus napomtol kezdetem el tesztelni, fontos hogy mindennap ugyan abban az idopontban tesztelj es ugyan azt a markaju tesztet hasznald vegig. A teszteles elott 2 oraval csak minimalisan fogyasz vizet. 12-20 ora kozott kell tesztelni, en 6kor teszteltem.

Sok sikert!

2019. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
28, ahogy a nagy könyvben is meg van írva. :D :) ma van a hetedik ciklusnapom.
2019. jan. 21. 17:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Neked is sok sikert. :)
2019. jan. 21. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen, drukkolok neked!

Akkor mindenkepp kezd el a 10 napon a tesztelest. Nekem 35 napos a ciklusom es megis 16 napon volt ovulaciom, meg is lepodtem. A menstruacios naptarom 20ra irta az ovumat, a teszt racafolt rendesen.

2019. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon hasznos. Számomra is meglepő volt, hogy 28 napos, óramű ciklussal a 15-16. napon van peteérésem. Még jó, hogy teszteltem, kiderült, hogy kb egy évig mindig pont sikerült kihagyni az ovut. Na, mondom ránézek már teszttel, erre volt nagy meglepődés. 😂 Innentől kezdve minden hónapban fogok tesztelni.
2019. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen mondanak róla meglepő dolgokat. :D De remélem bejön majd. :)
2019. jan. 21. 20:55
 7/11 khniki ***** válasza:
One Step ovu teszt nekem nagyon bevált, de a legtutibb, ha hőgörbe vezetésével együtt alkalmazod. Ajánlom még az OvuView applikációt!
2019. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyira azert nem akarok belemerulni, hogy appot tolstek le.. Hogorben azon gondolkodom, de ebben a honapban majd kezdem csak az ovu-teszttel.
2019. jan. 22. 17:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Sima mensi appot sem vezetsz? A legtöbb ilyenben van ilyen opció.
2019. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 khniki ***** válasza:
Azért ajánlottam az appot, mert ott könnyen tudod vezetni a hőgörbét, ha úgy döntesz, hogy azt is kipróbálod.
2019. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!