Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. En volt pete eresem ra...

14. En volt pete eresem ra het napra nagyon azurkalt a hasam alig birtam ulni mitol lehet? Faj a cicim ma egesznap fura a hasam gyenge vagyok

Figyelt kérdés

#peteérés #utan miert faj a hasam? #Mikor erdemes tesztet csinalni?
2019. jan. 22. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztos 14-én volt ovud?

Nem lehet hogy most van?

Ha 14-én volt ovud 28-án kellene megjönnie .Ha nem jön a tesztelj.

2019. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vagy 14. Vagy 13an volt peteeresem. Mer mindig erzem akkor is nagyon faj a hasam alja. De ez egy napig tartott . Mara csak emelyegtem . 1 het van meg a mastruacioig es mindig ilyenkor nagyon sokat eszek de most egyaltalan bem vagyok ehes nagyon fajnak a cicieim kivan dudorodva egy ket helyen a melbimbomnal olyan mintha pattanas lenne
2019. jan. 22. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem terhességi tünet.De ha nem jön meg 28-án tesztelj.Sok sikert!!
2019. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszi azert mar jolenne ha jonne a baba
2019. jan. 22. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is egy het van a menstruacioig, ma szedultem szinte egesz nap, de szerintem mastol lehet. Meg tul korainak gondolom hogy terhessegre utalo tunet lenne. En lh teszteltem igy biztosan tudom mikor volt az ovum, most meg csak a 8dpo-n vagyok.

Majd kiderul hogyan alakul ez a honap.

Drukkolok neked kedves kerdezo!

2019. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En a 9 dhpo- nal tartok . Enis nagyon szurkolok neked es irj mindenkepp mi mar 3 eve szeretnenk babat de a pajzsmirigy alulmulodese miatt nagyon nehezen jo. Ossze .
2019. jan. 22. 18:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Dpo* bocsi
2019. jan. 22. 18:56
 8/14 A kérdező kommentje:
Csajok nagyon kicsi ver potty volt a bugyimon mit jelent? bocsi csajok olyan tapasztalatlan vagyok
2019. jan. 23. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ma, valami barnas csik a tisztasagi beteten, de nekem enyhen fajdogal a hasam es a mellem. Igaz nem egesz nap csak neha, nem tudom mit gondoljak, lehet csak meg fog jonni

5os voltam

2019. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hat fura. Most mar nem faj a petefeszkem csak feszul a cicim is enyhult ahoz kepest . Sztem megfog jonni megint :(
2019. jan. 23. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!