Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rendszeresen élek nemi életet, óvszerrel és megszakítással védekezünk. 3 napja késik, lehetek terhes? Antibiotikuomot szedek, késhet amiatt is?
2019. jan. 24. 04:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehetsz.
2019. jan. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted az óvszer és megszakítást?


Ha óvszer van a párodon és kiveszi ejakulálás előtt teljesen kizárnám a terhességet.


Ha néha gumiztok, néha megszakításoztok akkor benne van a pakliban a baba.

2019. jan. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Óvszert használunk és előbb kiveszi.
2019. jan. 24. 05:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha előbb kiveszi,de közben rajta van az óvszer,akkor lehet,h csak az antibiotikum miatt késik. De ha egy picit is berakja úgy,h még nincs rajta az óvszer,akkor könnyen lehetsz akár terhes is. Tudod,az a bizonyos "gyönyörcsepp" már tartalmazhat annyi spermiumot,ami elegendő a teherbe eséshez.
2019. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam le, hogy mindig óvszert használunk, nem, egy picit sem teszi be anélkül, igen, emelllett még előbb ki is veszi. Már a leírásban is említettem, hogy óvszerrel ÉS megszakítással védekezünk, nem óvszerrel vagy megszakítással.
2019. jan. 24. 07:05
 6/15 Nonner ***** válasza:
100%

Akkor meg mégis mi a jófenétől lennél terhes?

Ha nem szakadt ki a gumi sem ÉS ki is veszi?

2019. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi értelme megszakítani a szexet ha óvszer van rajta.
2019. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lennél terhes? Szakadt már ki a gumi? Ha utána nem rakta be anélkül akkor mégis mitől?? Magyarázza már el nekem valaki.

Lehet én vagyok buta mert nem értem??

2019. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon élvezhetitek a szexet, ha szerencsétlen pasinak még ki is kell húznia belőle a farkát a legjobb pillanat előtt... Ennyire ne aggódd már túl a dolgokat, jesszus. Ha így terhes leszel, komolyan mondom, tartsd meg. Az antibiotikum kihatással van a szervezetre, simán késhet amiatt.


Szexeljetek normálisan!

2019. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 napos késés gyakorlatilag semmi... Betegségtől, antibiotikumtól simán késhet, vagy akár a stressztől is.
2019. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!