Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Január elsején volt az aktus, sajnos kiszakadt a gumi de észrevettük, másnap délután bevettem egy esemény utáni tablettàt, tehàt mèg a 24óra leteltével jóval hamarabb. . Tegnap meg kellett volna jöjjön, de mèg semmi. Valamint tegnapelőtt csinàltam egy tesztet, és negatív lett.

Kellene aggódni vagy sem? (Mult hónapban 5napott késett de akkor nem voltam együtt senkivel!)



2019. jan. 24. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod.Ha terhes lennél, már biztosan kimutatná.Egy nap késés konkrétan semmi, főleg, hogy közben esemény utánit vettél be, ami rendesen megzavarja a hormonokat.Nyugodj meg, és legközelebb próbáljátok elkerülni a gumis balesetet!
2019. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!