Lehet szolizni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

én megmondom neked az őszintét hogy az 5 hétben voltam utoljára szoláriumban előtte rendszeresen jártam ... szinte védjegyem volt az enyhén (nem tulzásba vitt barna bőr)


De én nem kockáztattam, több okból sem


1. sokkal érzékenyebb a te szervezted az altal hogy azon dolgozik hogy a terhességet fenntartsa, ez mellett a babád fejlődése rengeteg vitamint, energiát, ásványi anyagot vesz el tőled.

- ebből kifolyólag sokkal érzékenyebb vagy, értem ez alatt azt hogy hamarabb elkapsz bármilyen fertőzést , ami nem csak rád de a babára is veszélyes,

- sokkal könnyebben leégsz állítólag ebben az időszakban.

- a terhesség idején a szoláriumban eltöltött idő alatt a megzat víz felforrhat (ezt hallottam, nem tudom mi igaz belőle)

DE én semmiképp nem kockáztatnék, pedig aki ismer tudja, hogy nagyon régóta jártam szoliba. és imádtam és fogom is ha tul leszek a terhességen és a szoptatáson DE ADDIG TABU , MERT MOST A BABA AZ ELSŐ.

És igen, sápadt vagyok (önmagamhoz képest) de mások által igy is ragyogó kismama !

2019. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Nem terhesen se kéne, egészségtelen dolog, persze én is csináltam a kilencvenes években, azóta viszont már tudjuk, hogy káros.
2019. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Szóval az utolsó mondat érthetően:


Sápadt vagyok (önmagamhoz képest) de igy is mindenki azt mondja hogy nagyon csinos ragyogó kisugárzású kismama vagyok.


1 voltam

2019. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!