Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi van? Lehetek terhes?

Ilyenkor mi van? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egyutt voltam a parommal, vedekeztunk, de egy kicsit ovszer nelkul csinaltuk. Nem ment belem. Ez hajnalban tortent, reggel megjott a menstruaciom. Ugye nem lehet semmi baj? Jovo het szombaton kell megjonnie, PMS tuneteim vannak (ehsegerzet, ingerlekenyseg), ahogy az lenni szokott. Tudom, felelotlenseg volt, es tobbet nem szorakozunk ilyennel.
2019. jan. 24. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ma reggel megjött de kövi hét szombaton is megkéne? Nem értem..


De, amúgy lehetsz terhes, bár kevesebb az esély rá. 14 nap múlva azért lőjj el egy tesztet

2019. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem írni, hogy 4-én történt ez a dolog.
2019. jan. 24. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megjön akkor oké, ha nem, csinálj tesztet, a pms meg nem jelent semmit, terhesen is van pms.
2019. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóformán nulla az esélye.
2019. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leszel terhes, persze tenyleg ne kockaztassatok most mar a jovoben, mert ugyanezzel az erovel akar lehetsz is maskor.
2019. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!