Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdett el mostanában...

Ki kezdett el mostanában Avivázni?

Figyelt kérdés
Én nemrég végeztem el a 4 órás tanfolyamot, heti 2-3x csinálom itthon a 18 alapgyakorlatot. Végre lett spontán petérésem. Csoda ez a torna, komolyan! Várom a tapasztalataitokat, kinek miben segített/nem segített?

2019. jan. 25. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
En keszulok! Adj erot hozza! Komolyan segitett?? Hol csinaltad es mennyibe kerul? Koszi, ha valaszolsz!
2019. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én egyértelműen a tornának tudom be, mivel nekem sosincs peteérésem magától, csak stimulációval. A ciklusom is rendszertelen, polipom is volt tavaly, pajzsmirigyem is alulműködik, IR-es is vagyok, szóval lesz mit rendbehoznia még. És pár napja éreztem bal oldalt a szurkálást, csináltam ovutesztet, és vitathatatlanul pozitív lett.

Maga a betanulás 4 órás volt, mind a 18 gyakorlatot megtanultuk, először zene nélkül, majd a megadott zenére is megcsináltuk. Kaptunk tanácsokat az étkezésre, tornára, életmódra vonatkozóan. 15.000 Ft-ba kerül, úgy tudom, hogy egységesen ennyi minden hivatalos Aviva Módszer oktatónál. Este e-mailben megkaptuk a zenét hozzá, illetve további tippeket. Lehet járni gyakorló órákra is, ha bizonytalan vagy. Érdemes elmenni a tréningre, mert valamelyest személyre szabottan tanítják: más picit, ha babát akarsz, vagy van vmi betegséged, esetleg ízületi fájdalmad van stb. A torna amúgy -ha már megy biztosan- 30 percet vesz igénybe, és het 2x ajánlott elvégezni, és jellemzően 3-6 hónap alatt fejti ki a hatását. A hivatalos honlapon elérhető oktatók közül válassz mindenképp, és menj el egy ilyen 4 órás betanulásra. Nem érdemes máshogy nekiállni (pl. könyvből vagy ismerőstől tanulni), mert ha nem szabályosan végzed a gyakorlatokat, akkor jobb esetben nem lesz hatásos, rosszabb esetben még árthat is. Remélem tudtam segíteni, írj ha van még kérdésed.

[link]

2019. jan. 25. 14:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon koszonom! Utanuk neztem, de nem beszeltem meg veluk. Megvarom ezt a ciklust, es jelentkezem naluk. Nagyon kedves vagy, koszi a reszletes valaszodat!!
2019. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem mostanában, 2 évvel ezelőtt kezdtük el a férjemmel a tornát, könyvből!

Kb egy hónapig csináltuk, mikor kiderült, hogy meg is lett az eredménye! Várandós lettem!

Mindezt elzáródott petevezetékkel!

Úgyhogy vmit tényleg tud ez a torna!

2019. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az aviva segített. Szeptemberben kezdtem, novemberben teherbe is estem.:) Igazából én ittam mellette teát is meg szedtem barátcserjét, de bevált!
2019. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Őszintén gratulálok Nektek! Előtte meddig próbálkoztatok? Mi már lassan 6 éve várunk...

2019. jan. 28. 13:35
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2017. október végen hagytam abba a fogamzásgátlót. 2018. februárjában volt 1 pozitív tesztem menstruáció előtt. Azért csináltam mert már jelei voltak, hogy van valami, de 2 nappal később már negatív volt. Meg is jött napra pontosan. Utána semmi. Aztán nyár elején azt mondta a doki, hogy pcom van, szedtem is rá gyógyszert és semmi. Utána gondoltam elkezdem az avivát. A második menstruáció után már türelmetlen voltam és elkezdtem mellé a cickafark és palàstfű teát, plusz a barátcserjét. Kicsit változtattam a gyakorlatokon is, és majdnem minden nap csináltam. És bevált.:) Én mindenkinek csak ajánlani tudom!
2019. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy leírtad! Minden jót kívánok Nektek ❤️
2019. jan. 28. 17:18
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás! Most már ha elkezted te se add fel! Nekem azt mondta az oktatóm, nem hinni kell benne, hanem csinálni!;) Sok sikert! Én sem gondoltam volna, hogy összejön, mert pont 1 héttel később fogant a babánk mint ahogy a peteérésem lett volna naptár szerint. Úgyhogy hajrá! :) Majd azért ha sikerült akkor írj! Nézni fogom! ;)
2019. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! 2 naponta csinálom, beleadok apait-anyait úgy érzem, és nagyon bizakodom, hogy most már csak néhány hónap választ el a sikertől. Ennyi idő után újra van egy kapaszkodó, és ez nagyon jó érzés. 2 inszeminációnk volt tavaly, a 3.-ig nem sikerül eljutni, most épp ciszta miatt. Azonnal írok, ha sikerült, mert most már én is szeretnék szerepelni egy sikersztoriban. Olvasni is szuper, hát még átélni...
2019. jan. 29. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!