Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetek könnyen teherbe?

Hogyan eshetek könnyen teherbe?

Figyelt kérdés
1eve próbálkozunk de nemakar osszejonni a kicsi, volt hogy elengedtuk a témat nem gorcsoltunk rá de nemakar osszejonni hiába próbálkozunk ugyerzem.. szedtem terhes vitamint próbálok oda figyelni mit eszem, sportolok és jó időben szoktunk együtt is lenni mikor elvileg pete eresem van. Orvosnál is voltunk minden rendben azt mondták. Volt 1 missed ab műtétem azóta egy kicsit bennem van a félsz h lehet elrontottak műtétnel valamit túl megkapartak és lehet azért nemjon össze.. Valaki segítene mit lehetne tenni hogy sikerüljön a baba?

2019. jan. 25. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Miket vizsgáltak ki eddig? Hátha kimaradt valami.
2019. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Mi az elsőre, elvileg teljesen egészségesen, majdnem 6 évet vártunk. A második megfogant az első hónapban. 🤷🏼‍♀️
2019. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
6evet semmiképp sem szeretnék várni nekem az már rengeteg idő lenne.. Remélem össze jön ebben az évben nagyon szeretnek babás lenni és segítene túljutni az első baba elvesztesen
2019. jan. 25. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van már egy kisfiam, ő a fogamzásgátló abbahagyása utáni 2. hónapban megfogant, akkor voltam 21 éves :)

A kistesóra több mint 1 éve várunk. 26 éves vagyok... 7 hónapja volt egy missed ab-om, 9 hetesen eltűnt a szívhang. Kb most született volna januárban...

Ha most sem sikerült, akkor én is elmegyek orvoshoz már... szedek vas+folsavat, femibiont és E vitamint, digitális ovu tesztet használok...

Megértelek.

2019. jan. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem 3 perc volt az a 6 év, nem értem, miért kell beszólni... épp azért írtam, hogy bíztassalak, mert bármennyi idő után is megfoganhat, a többi gyerkőc meg simán jöhet akár azonnal is. De persze a jószándék az nem menő.
2019. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy közbenszólok, de digitális ovutesztet hol vesztek?
2019. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Clearblue digitalis ovuteszt. Írd be googleba. Nem tudom mar, hogy honnan rendeltem, talán pingvin patika, de nem vagyok benne biztos. Kicsit húzós az ára, de legalább nem kell kételkedni, hogy eleg erős-e a csík stb...
2019. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 1 éve próbálkoztok akkor ez már eleve nem a "könnyű" kategória. Milyen vizsgálataitok voltak?

Én pl elég lazára vettem anno, inkább csak rábólintunk a férjemmel, hogy jöhet és elsőre jött is. Olyan hirtelen, hogy előző hónapban még tetováltattam is, meg akkor a munkahelyemen is extra túlmunkát vállaltam, mert gondoltam ha nem akar úgysem most jön majd. De nem így volt, szóval ez elég egyéni, ha magamat veszem alapul rohadtul oda se figyeltünk semmire.

Szerintem érdemes lenne komolyabb vizsgálatokra mennetek mostmár. Pláne ha nem akarsz 6 évet várni. (Bár nem tudom ki akar bármennyit is várni, aki babát tervez, de ezt az élet hozza így, nem igaz..?)

2019. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is 1 év után jött össze. Sok mindennel próbálkoztunk. Aztán elkezdtem avivázni szeptemberben, már azt is majdnem feladtam, mert már türelmetlen voltam, de még mielőtt feladtam volna olvastam a barátcserje kapszuláról, cickafark és palástfű teáról. Gondoltam még azt is kipróbálom, mert már a lombik programon gondolkoztunk. Sőt be is voltam jelentkezve dokihoz december 12-re, hogy kivizsgáljon ez ügyben. De mire odaértem hozzá már 2 hete késett a bajom és pozitívat teszteltem. Úgyhogy ez így együtt meghozta az eredményét! :) Igaz azt hittük megint nem fog sikerülni mert akkor mikor a peteérésemnek kellett volna lennie naptár szerint, nem voltunk együtt, hanem csak rá 1 héttel. Én az avivát nagyon tudom ajánlani, mindenre jól! Olyat nem hallottam még hogy valakinek ne használt volna!;) Igaz hogy én elkeseredésemben már minden nap csináltam, de használt.:) Most már 12 hetes vagyok.
2019. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!