Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekt 1. Hónapjában...

Babaprojekt 1. Hónapjában pozitív lett a tesztem, de kémiai terhesség volt és megjött (voltam orvosnál is). Szerintetek vizsgáltassam ki a pajzsmirigyet?

Figyelt kérdés

Csak mert azt olvastam hogy pajzsmirigy problémával elég nehéz teherbe esni és így hogy első hónapban volt egy pozitív tesztem (igaz nem maradt meg) akkor talán azzal nem lehet probléma?

Bocsi a hülye kérdésért csak elkezdtem szedni pozi teszt után a jód tartalmú Femibiont és most elgondolkoztam hogy nem az miatt nem kezdett el fejlődni a baba, meg hogy szedjem-e tovább hátha segíti ezt a hónapomat.


2019. jan. 25. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia orvoshoz mindekepp menj kivizsgálásra és ő megmondja merre tovább. Lehet más van a háttérben sose tudni. A vitamintol nemhiszem h ne fejlődne a baba az inkább segíti a fejlődésben és rakesziti a szervezeted feltolti vitaminokkal énis szedek vitamint én elevitet szintén baba projektben vagyunk :)
2019. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kémiai terhesség nagyon gyakori. Rengeteg ilyen terhesség van. Nem kell betegnek lenni hogy megtörténjen.

Jó eséllyel semmi gond nincs.


Ha máskor is előfordul, akkor menj orvoshoz, addig ez önmagában nem indok rá.


Sok sikert :)

2019. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!