Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhnyaknyák mennyire egyérte...

A méhnyaknyák mennyire egyértelmű? Biztosan van peteérés, ha jelentkezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy értem a ciklus során, ha úgy jelentkezik a nyák, ahogyan kell, szóval hó közepén tojásfehérje szerű, akkor biztosan van tüszőrepedés?
2019. jan. 25. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem.
2019. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Használj ovulációs tesztet. Nem szükséges megvenni a méregdrága drogériás teszteket, én egyszerű ebay-essel teszteltem és tökéletesen mutatta a peteérést.
2019. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem használom, mert azt mondják az nem biztos :( ezért gondoltam, hogy a méhnyaknyák talán az.
2019. jan. 26. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de szerintem a rendszeres, próbálkozós némi élet mellett a nyákot nagyon nehéz figyelni. Legalábbis én nem szoktam adni rá, nyilvánvaló okok miatt. Az ovuteszt a legjobb módja szerintem az ovuláció időpontjábak megállapítására.
2019. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg biztos jel. Gyakorlatilag tényleg megbízhatóbb a teszt. Ha rendszeres a ciklusod, akkor biztos jel. Ha babatervezés miatt kérdezed, akkor figyeld 3 hónapon keresztül, és ha már tudod, mikor van peteérés, akkor a legjobb, ha előtte való nap és aznap szeretkeztek.
2019. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A ciklusom 28-30 napos, teljesen pontos.


Ha nem lenne peteérésem vagy vmi baj lenne, akkor nyák sem lenne?

2019. jan. 29. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat akkor annyire nem teljesen pontos...


Nekem nyak utani elso nap van ovu a teszt szerint.

2019. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi amikor eldöntöttük, hogy jöhet a kostesó akklr figyeltem magam. Első hónapban volt nyákom de nem lettem terhes. A másosik hónapban semmilyen nyákkm nem volt se semmilyen változás és akkor lettem terhes.
2019. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!