Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kap egy kismama első...

Mikor kap egy kismama első ultrahang fotót?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én 6 hetesen kaptam.
2019. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha magán dokihoz mész vagy 4D-re, akár az első alkalommal kaphatsz, sztk-ban nem nagyon szokás adni, söt valahol azt sem engedik hogy lefotózd a monitort.
2019. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Minden ultrahangon kaptam. Az elsőt 6 hetesen.
2019. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helytől és orvostól függ. Nálunk a kórházban senki, soha (hivatalosan). Magánorvosoknál orvostól és a felszereltségétől függ. Az én dokim nem tud nyomtatni, de 6. és 12. héten is voltam egy másik orvosnál, aki egy nagyon elismert szonográfus. Ő már a 6. heti uh-ról kéretlenül is 4D-s képet adott, kb mondjuk a semmiről, mert egy babszem alakú paca van csak a képen még. De a 12. heti az már tökéletesen kivehető babaforma, sőt videót is kaptunk. Nincs is több képünk, nagyon nem is éreztük szükségét.

Készült a gyerekről több ezer bő egy év alatt :)

2019. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elsőt 12 hetesen kaptuk ... volna, ha nem mondja azt a doki hogy nem éri meg kinyomtatni annyira sz@r a minőség. 😂😂 Ezért csak fotóztunk.
2019. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6 heteset nem kaptuk meg de megnèzhettük, egyébként ezen még csak egy amorf babszem volt. A 12. héten magánban a genetikai UH-n olyan szép képeket kaptunk hogy az orvos is megjegyezte milyen jól sikerültek. :)
2019. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hová mész.

Én pl csak babamozin kaptam harminc valahàny hetesen. Sztkban még a monitort sem látja a kismama, nemhogy képet adjanak, az orvosom meg csak terhessègmegállapításhoz használja az uh-ot, de képet nem ad még a kis pacáról sem

2019. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztkban kaptam 6 hetesen,12 hetes genetikain és a 18.hetin is kapok majd. Genetikain máshol is voltam,ott is kaptam videóval együtt. 4Dre 3 hét múlva megyek :)
2019. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalommal 7 hetesen kaptam mikor először mentem dokihoz, sima sztk volt, de kaptam egy képet egy babszemről. Rá 2 hétre megjártam a sürgősségit vészes hányással és mikor csináltak UH-t, ott is adtak egy képet egy gumimaciról. Utána a 12 hetesre már magánba mentünk, ott külön kértük pendrive-on is a felvételt, de a képek benne voltak az alapárban. Legközelebb 1 hét múlva megyek 19. heti genetikai UH-ra, ami szintén magán így ott is kérünk majd felvételt.

Viszont ahova terhesgondozásra járok, ott nem is tudnak nyomtatni, így ott ez esélytelen.

Szóval ez eléggé doki és felszereltség függő.

2019. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kaptunk egyszer sem! Mondjuk nem is kértünk, lehet úgy kaptunk volna. Mi általában fotóztuk a monitort meg videót csináltunk.
2019. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!