Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összejöhet a baba, ha csak a...

Összejöhet a baba, ha csak a pozitív LH teszt napján voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Üzleti út miatt csak a pozitív LH teszt estéjén tudtunk együtt lenni és kicsit tartok attól, hogy ez bizony nem lesz elég. Van esetleg valaki akinek így is sikerült? Jó esélyekkel indulunk vagy inkább ne is agyaljak rajta ebben a hónapban?

Köszönök minden választ! :)



2019. jan. 26. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív lh teszt utáni napon,amikor már negatív a teszt,akkor van ovuláció.tehàt ti ovu előtti napon voltatok együtt.nekem mindhárom terhességem így fogant :) drukkolok.
2019. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De szupeer! Köszönöm a bíztató választ :) remélem nekünk is sikerült! :)
2019. jan. 27. 00:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont így voltunk mi is, csak pozi LH teszt napján tudtunk együtt lenni. 11 hetes múltam. :) Ne izgulj!
2019. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért mutat pozitívat,mert akkor kell együtt lenni..
2019. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így fogant meg a ma már 19 hónapos kisfiam :D ;) Szorítok!
2019. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz?
2019. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Múlt hét szerdán, azaz 5 nappal a nem várt előtt teszteltem gyönyörű pozitívat :) ma este megyünk az első vizsgálatra, hogy az orvos is megerősítse. Aggódom, hogy mindent rendben találjon, és októberben már a kezemben tarthassam a kisbabám <3
2019. febr. 13. 06:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden rendben megy?
2019. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a 7. Hétben elment a baba. Műszeres befejezés lett a vége. :( Életem legszörnyűbb élménye volt. Még egy hónap van a kontroll vizsgálatig és akkor fogjuk megtudni, mikor próbálkozhatunk újra.

Nagyon hiányzik. Az tartja bennem a pozitivitást, hogy az Anti D miatt amit kaptam az orvos szerint sokkal jobb esélyei vannak a következő babának.

2019. márc. 2. 14:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Ohh szegény! Nagyon sajnálom

:(

Mielőbbi felépülést kívánok így ismeretlenül testileg es lelkileg is!

2019. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!