Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes, negatív...

Vajon lehetek terhes, negatív teszt esetén?

Figyelt kérdés

Már egy ideje a menstruációm másmilyen. Régen 7 napos volt és max az utolsó két napon volt kevesebb, de piros vérzésem, előtte pedig nagyon görcsöltem, ment a hasam és nagyon véreztem.

De az utóbbi időben rövidebb lett. Az első és a 4. naptól kb. csak barnázok, a köztes napokban sem durva a vérzés. Van egy kis alvadt vér, de a tünetek se annyira erősek.

Novemberben az óvszer bennem maradt, de nem élvezett el a párom. Egyébként, ha el is élvez, akkor kihúzza előtte, még ha védekezünk is. Kivéve december végén, és kb. akkor lehetett a peteérésem, de óvszer volt ekkor is.

Most pedig 10 napot késett, de különösebb tüneteim nem voltak, nem nagyom görcsöltem, a hasam szúrkált hol a bal, hol a jobb oldalon.

Végül "megjött", de csak kis barnázós. Másnap erős piros lett, harmadnapra már csak kevés és halvány. Utána hol volt valami, hol nem (piros és barnázás egyaránt). A 6. napon reggel csináltam egy tesztet, ami egyértelműen negatív lett.

Lehetek terhes, vagy csak ennyire beparáztam?


2019. jan. 27. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetsz
2019. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A teszt azt mutatja, hogy 2 héttel ezelőtt az voltál-e.

Szerintem nem.

2019. jan. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább gyanakodnék progreszteron gondra, mint terhességre.
2019. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,ne parázz feleslegesen.
2019. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!