Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menzeszem előtt barnàztam...

Ha menzeszem előtt barnàztam az progeszteron hiányra utal?

Figyelt kérdés
A menzeszem előjele mindig az volt hogy pár nappal előtte barnáztam aztán rendes menzesz. Sokat olvastam hogy ez amiatt lehet. Szerencsére teherbe tudtam esni ettől függetlenül de tegnap a sürgősségin kötöttem ki. Menzesz szerű vérzésel kaptam rá progeszteron gyógyszert. Volt más is így? Mi lett a vége?
2019. jan. 27. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vereznek terhessegben, ennek csak 1 % ban oka a peogeszteron hiany, de Mo. - n adjak mindenkinek csak, hogy elmondhassak " kezeltuk ". Ha nincs igazoltan , vervetellel kimutatott progeszteron hianyod, akkor 100 % ban placebo, semmit nem fog erni.

Ha beteg a baba elmegy, ha egeszseges megmarad.

2019. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!