Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem, mintha felfáztam...

Úgy érzem, mintha felfáztam volna. Ma vagyok a 7 dpo-n. Semmi előjele nem volt, rétegesen öltözködöm, viszonylag elegendő folyadékot is iszom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam pisilni és kevés volt mennyiségre, valamint kissé fájt is... Aztán rögtön ahogy felálltam megint pisi-érzetem támadt,de természetesen nem jött semmi.

Sajnos hajlamos vagyok a felfázásra, nőgyógyászom pisi vizsgálaton látott valamit, fel is írt nekem egy egyszeri használatos port amit 1 dl vízben elkeverve kellett meginnom. Anti biotikum volt. Akkoriban nem is volt panaszom.

Babát szeretnénk, 5. Próbálkozós hónapunk.

Szerintetek? Járt már így valaki?



2019. jan. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Ez felfazasra utal, de úgy látom ezt te magad is érzed.


Menj el dokihoz és kapsz rá gyógyszert. Szólsz, hogy babát terveztekm

2019. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb mensi előtt volt ilyen, pedig egyáltalán nem jellemző rám se a felfázás, se hogy ilyesmit produkáljon a szervezetem... Ez bármi lehet, én is azt mondom, hogy az orvos többet tud mondani.
2019. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen terhesseg előtt! Csomószor ulőfurdot vettem. De terhes lettem
2019. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igyál sok vizet, kerüld a szénsavas, cukros (gyümölcsleveket is) folyadékokat, a cukros ételeket. Gyógyteából javaslom: cickafarkfű vagy csarabfű tea.

Illetve vegyél forró lábfürdőt, és általánosságban is figyelj arra oda, hogy a lábad ne legyen hidegen, dupla zokni, stb.

Jobbulást kívánok! :)

2019. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jety12 válasza:
Végül mi lett??
2020. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!