Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jòkor voltunk együtt? Elèg...

Jòkor voltunk együtt? Elèg ennyi alkalom? Segìtsetek kèrlek

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bocsànat a nyers fogalmazàsèrt.

A nyàkom 26.àn volt a legnyùlòsabb,pisèlès közben tapasztaltam ès èreztem is a fàjdalmat. Ha együtt voltunk 23.àn ès 25.èn az szerintetek okès ha babàt szeretnènk? Elèg ennyi? A 25.e gondolom jò ha egy nappal peteèrès előtt ès gondolom akkor is jò ha esetleg rosszul èreztem ès 27.èn azaz ma van a pè-m. De a 23 is mèg jò?



2019. jan. 27. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hülye kérdés. Majd kiderül.
2019. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szia, ovu tesztet nem használsz? Szerintem csak a nyákból nem lehet következtetni.
2019. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Max.5 napig maradnak életben a spermiumok benned,tehát ha 23-án volt szex ,akkor még elcsíphették a 27-ei ovulációt.
2019. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mikor a fiammal lettem várandós, csak 1 nap voltunk együtt abban a ciklusban. Köv. hónapban már nem jött meg, szóval van rá esély. Egyébként nekem pont az együttlétet megelőző nap volt ovulációs fájdalmam.
2019. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat,remèlem összejön,azèrt ma is adtunk neki esèlyt :) :)
2019. jan. 27. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!