Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba?

Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán felkelés után volt pár pötty halvány vércseppem a bugyiban..

Tegnapra rá egy hétel kéne meg jönni-e.

Nagyon rá voltam kattanva a héten a csokira és meg is jegyezték,hogy híztam kicsit (természetesen ez lehet mástól is )

A héten még volt egy nagyon fájdalmas mellkasi szúrásom több órán keresztül.

És ami a legjobban meg lepő számomra,hogy nagyon fáj a fejem és szédülök pedig sosem volt ilyen.

Többször voltunk együtt párommal ebben a hónapban védekezés nélkül.

Szerintetek baba lehet? :) Ha igen mikkor érdemes tesztelni?



2019. jan. 27. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem baba,de ha késik a mensid,akkor tesztelj,nincs ennél egyértelműbb.

Azt a hízásos dolgot nem gondoltad annyira komolyan,ugye?

2019. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem, miert ilyen "hangnemben" kell válaszolni kedves első.

Lehet baba, lehet a beágyazódás, de biztosat csak később fogsz tudni. Tesztet a nemvárt napján érdemes csinálni, vagy ha késik, de olvastam akinek már a 9. Dpo-n pozi volt a tesztje.

2019. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első én sem ilyen hangnemben tettem fel a kérdést.:)
2019. jan. 27. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért írtam ilyen "hangnemben",mert így talán könnyebben felfogja a kérdező,(ha már addig nem jutott el,hogy átolvasson a száz ugyanilyen kérdésre adott válaszokat),hogy nincsenek terhességi tünetei annak,aki nem terhes.Márpedig ,aki a 7. dpon van,az nem terhes.
2019. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem mi a baj az első válaszoló "hangnemével"...leírta hogy addig amíg nem késik semmilyen terhességről nem beszélünk,pláne nem tünetről (mint hízás a csokievéstől,fejfájás).

Kérdező:Majd ha késik,tesztelj és abból kiderül baba van e a dologban,vagy csak a kusza időjárás teszi próbára a szervezetedet.Ezt előre úgysem tudja neked senki megmondani,még orvos sem.

2019. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Összefoglalom.

Egy hét lenne még a menzeszig.

Te egy hete csokit zabálsz és híztál is. Mellkasi szúrásod van, fáj a fejed.

Hát igen, teljesen egyértelmű, hogy ezek terhességre utalnak!

2019. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Borzalmas sötétségre vall ez inkább, nem terhességre.
2019. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen hamar nem jelentkeznek tünetek. Nekem 8 hetesig mintha nem történt volna semmi, a fix tünet az a késés és a pozi teszt lesz.

Addig bármi mehet végbe egy női szervezetbe! De kívánok neked a legjobbakat, kitartást és ne idegeskedj! :)

2019. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
Nekem is volt beágyazódási vérzésem, igaz, erősebb, mint neked, de pont a 7. dpo-n kezdődött. Rá 4 napra már kimutatta a 10-es érzékenységű teszt.
2019. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!