Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így tényleg esélyes a terhessé...

Így tényleg esélyes a terhesség? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. Január 21-én voltunk együtt a barátommal (nem élvezett belém), majd beteg lettem, kaptam antibiotikumot, amit január 27-én reggel kezdtem el szedni. Írtam ki ezzel kapcsolatban ide kérdést, ahol azt írta egy válaszoló, hogy teherbe eshettem az antibiotikum miatt. Ìgy is később kezdtem szedni, hogy ne kavarjon be, aminek az az eredménye, hogy brutális mandulagyulladásom lett. Viszont most rettegek, hogy terhes lettem emiatt. Már nem tudok mit csinálni ugye. Esemény utáni kizárva több mint egy hét után, meg a szex után nem is tudhattam,hogy rá majdnem egy hétre antibiotikum szedés lesz. Szedem rendesen a fogamzásgátlót minden nap, soha nem maradt ki egy szem sem, nagyon odafigyelek, hogyha valami befolyásolná akkor kiegészítő védekezést alkalmazunk.

Mit csináljak, mikor teszteljek?

Ülök és zokogok...



2019. jan. 29. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
21-én voltatok együtt, 27-én kezdtél antibiotikumot szedni, akkor hogy lehetnél terhes? Nem tartom valószínűnek. Én már számtalanszor szedtem antibiotikomot fogamzásgátló mellett, nem védekeztünk külön mégsem estem teherbe egyszer sem. Ne aggódj.
2019. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Próbáltam most hívni a nőgyógyászom, de nem vette fel. :( Köszönöm a válaszod!

Csak sosem voltam felelőtlen ebben, nem szeretném,hogy emiatt baj legyen.

2019. jan. 29. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire nem kell fosni. 6 nap alatt már kiürültek a spermiumok.
2019. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum szedése előtt 6 nappal voltatok együtt? Véleményem szerint nagyon kicsi rá az esély. Antibiotikum szedése ALATT, illetve biztos ami biztos alapon lehetőleg még abban a ciklusban ajánlanak kiegészítő védekezést. Nem lehet tudni, kinek mikor kell antibiotikum, így ennyi erővel nem lenne értelme a fogamzásgátlónak, vagy mindenki pluszban védekezhetne folyton, hogy lehet 1 hét múlva szednem kell... több évig szedtem fogamzásgátlót, volt, hogy antibiotikumot is, de mi az alatt védekeztünk kiegészítéssel, soha nem volt semmi gond.
2019. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ment el benned akkor kb 0.0001 % esélyed van babára.Szóval kb 0%. Főleg, hogy aktus után 6 nappal kezdted csak el szedni.Viszont lehet érdemes pár hétig gumit használnotok hogy tuti ne legyen probléma.
2019. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!

Igaziból én voltam a hülye, hogy írtam ki erről másik kategóriába kérdést, mert össze vissza irogat mindenki mindent, aztán bepánikoltam. A nőgyógyászom meg nem értem el,úgyhogy sajnálom,ha hisztinek tűnt.

2019. jan. 29. 13:59
 7/8 anonim válasza:
0%
Ne idegeskedj,tuti hogy terhes vagy! Előváladéktól is lehetsz terhes,fogamzásgátló mellett is...Ennyi ésszel létezni...Nem kell dugizni ha ennyire be vagy szrva a gyerektől!
2019. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: A lényeg hogy te okos vagy :) Képzeld nem szeretnék gyereket, mert nem fogok a semmire szülni. Ha te ennyire felelőtlen vagy, felőlem szüljed a gyerekeket évente. Nő létedre undorító viselkedésed van, büszke lehetsz magadra!

Ha negatív véleményed van, azt is le lehet írni normális hangnemben. Egy igazi rosszindulatú, mindenbe/ mindenkibe belekötő ember vagy! Menj, okoskodj a többi kérdés alatt is, hiszen iszonyú hasznos tanácsaid vannak!

2019. jan. 31. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!