Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori az üres...

Mennyire gyakori az üres petezsák? Kezdek aggódni

Figyelt kérdés

Sziasztok, itt sokat olvasom hogy ures petezsák stb. Nem lett baba belőle.


Ez mennyire gyakori mert van 3 + tesztem, a héten megyek dokihoz de most a kezdeti boldogságot felváltotta az aggodalom.


Szóval mennyire sokszor fordul elő hogy + tesztek és két hetes késés ellenére mégse baba?


Válaszokat köszönöm :-)


2019. jan. 29. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Valóban gyakran előfordul. Mint ahogy a vezélés is. A kémiai terhesség is. Ettől még feleslegesen aggódsz egy olyan problémám ami még nincs is.

Attól h statisztikákat nézegetsz, csak rosszabb

2019. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Előfordul, de felesleges ezen aggódni, tenni nem tudsz ellene. Nekem 2 egészséges gyerek után lett tavaly egy missed ab. 6 hetesen 3 pozitív teszttel bejelentkeztem nődokihoz a 8. hétre. Már ott csak 6 hetesnek mérték, üres, de szabályos petezsák. 1 hét múlva kontroll, már szabálytalan is volt. Mire a vérvétel, anesztes megvolt, már 10 hetes voltam, akkor volt a műtét is, nem jött meg magától. Rá két hónapra az unokatesómnak szintén ugyanez volt 3 egészséges gyerek után. Én most vagyok 24 hetes a 3. babánkkal, az unokatesóm most tesztelt pozitívat.

Próbálj meg ne a rosszra gondolni, hisz bármikor történhet bármi a terhesség során (anyukám 6 hónapos terhesen veszítette el a bátyámat, keresztanyukám 7 hónapos terhesen egy kislányt, nagynéném ikreket 8 hónapos kismamaként - ezek után azt mondom, hogy inkább az elején menjen el, mint később).

2019. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8 hetes voltam, amikor izgulva mentunk uh-ra, ugy gondoltuk, lesz szivhang. Kicsit ledobbentunk, amikor azt mondta az orvos, hogy max 4 hetes lehet. Menjunk vissza egy het mulva, hatha... Senkinek nem kivanom azt az egy hetet. Nem nott, ures petezsak, sirva mentem ki a rendelobol. Az orvos azt mondta, minden napra jut egy ilyen paciens.
2019. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!