Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

23. án volt ovulació, és a párommal 18. án voltunk együtt, utána is de azokat már nemtudom pontosan melyik nap. Szerintetek terhes lettem ennyitől? Nagyon szeretném.10. én kell meg jönnie, tesztet már csináltam de negatív. Annyira kíváncsi vagyok

Keress kérdéseket hasonló témában: teherbeesés

jan. 31. 16:47  Privát üzenet  

A válaszok

Látszik kimaradtál biológia óráról...ha azt se tudod hogyan működik a női test inkább ne alapíts családot!

Ha január 18-án voltatok együtt és azóta többször, LEGHAMARABB Február közepén mutat ki a teszt bármit is!

Olyan teszt, ami "3napos terhességet is kimutat" azt jelenti, hogy a BEÁGYAZÓDÁS után...a beágyazódás az aktus/sex után 2 hét.

De még az se 100%. A tervezett/elvégzett aktustól számított 3-4

hét a legesélyesebb, előbb felesleges tesztelni.

18.-óta még 2 hét se telt el, ha éppen aznap megfogant volna...és amúgy se biztos, hogy rögtön összejön, hónapokig, évekig is elhúzodhat.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 31. 17:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó nagy bunkó vagy. Azért mert valaki feltesz egy kérdést, nem kell azonnal nekiesni ilyen undorítóan,lenézően.

Szégyelld magad a viselkedésedért.

# 2/7Időpont jan. 31. 17:14 Privát üzenet
Szégyeld te magad, hogy ilyen alap dolgokat nem tudsz és gyereket csinálsz.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 31. 17:15 Privát üzenet

Most konkrétan az a kérdésed,hogy terhes vagy-e?

Mégis elárulnád,hogy miből kellene nekünk ezt megmondani?

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 31. 18:28 Privát üzenet
Ennyi esszel inkabb ne szaporodj!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 31. 23:58 Privát üzenet
Miért ne szaporodjon? Csak a tudósoknak lehet gyereket szülni? bunkók!!!!

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 1. 13:00 Privát üzenet
Hmmm szerintem határeset, úgy tudom a spermiumok néhány napot élnek odabent, 18.-atol 23.-aig 5 nap van, nem biztos, hogy elkapták a pillanatot.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 1. 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Teszt negatív, kettő is. (3 hetes eltéréssel, bár közte voltunk együtt), UH negatív. Vizeletet holnap nézik. Mégis érzek valamit az alhasam környékén. Vérzésem nincs nov. Vége...
Próbálkozunk a kisteso témával az ovum napján is együtt voltunk de sajnos kiszámíthatatlan mert van hogy 27 de van hogy 32 napra jön meg a havi ha minden igaz 23 án lenne a nem...
Gyenge vérzés pár óráig esedékes menzesz előtti este, majd azóta semmi. Azóta nem jött meg. Az esedékes napján teszt negatív. A ciklus 14,15,20,21. napján voltunk együtt. Mikor teszteljek?
Szeretnénk kisbabát. November 9-en volt az utolsó mensim. Együtt voltunk, Jövöhéten pénteken kell, megjönnie. Ma, csináltam tesztet és negatív lett. Ez még korai volt...
Véleményetek? Középidoben a feltételezett ovuláció előtt 2-3 nappal voltunk együtt. Ma van a 4. napja hogy kesik. Tegnapi reggeli teszt negatív. Volt valakinek így mégis baba?
X epil terhességi tesz a 26. cn negatív.30-32 naposak a ciklusaim24,27 között lehetett ovum akkor voltak ovus tüneteim is. Apával ekkor voltunk együtt. Már tuti hogy negatív is marad?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!