Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a vastagsággal lehetett...

Babszi90 kérdése:

Ezzel a vastagsággal lehetett peteérésem?

Figyelt kérdés
5.7 mm a nyálkahártya vastagságom
2019. jan. 31. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Peteres lehet ... de ebbe a vastagságban nem tud beagyazodni a baba , tehát ha meg is termekenyul akkor a beagyazodas nem tud végbe menni !


Egyébként szerintem már volt hasonló kérdésed , akkor szinten javasoltam hogy szedj E vitamint meg folsavat ! Az E vitamin segít a nyálkahártya megfelelő vastagsaganak az elérésében !


Egyébként meg a ciklus melyik napján mertek ezt a méretet ???

2019. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyik ciklusnap. Ovuig ennyi elég. De pl ovuláció + 7 napnál elég vékonyka lenne, nem tudna beágyazódni a megtermékenyített petesejt, bár biztos van ellenpélda is. Peteéréshez max annyiban van köze, hogy progeszteron csak ovuláció után van, progeszteron miatt lesz vastag.
2019. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Január 10-15ig tartott a mensim múlthéten volt PÉM és ma voltam UH-n.
2019. jan. 31. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!