Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvettem az Aviva torna...

Megvettem az Aviva torna könyvet, de nem értek a leírásból és a képekből pár gyakorlatot. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nem voltam élőben órán, úgy gondoltam, anyagilag sokkal jobban megéri megvenni a könyvet. De össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy bizonyos mozdulatokat jól csinálok-e. Mert képek vannak, és bár mindig is jó voltam szövegértésből a suliban, olyan kacifántosan fogalmaz az író, hogy képtelen vagyok megjeleníteni a mozgófilmet a fejemben, hogy ennek a mozdulatnak akkor most hogy is kell történnie?

Neten sehol sincs egy videó sem, amit megnézhetnék mintának.


2019. jan. 31. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen ezek elsőre kicsit bonyolult gyakorlatok. Nekem is kellett pár óra mire belejöttem és nem tévesztettem lépést. Melyik gyakorlatra gondolsz? Lehet itt kicsit hosszú lesz leírni. Szerintem érdemes elmenni, elsőre én is sajnáltam a pénzt rá, de így 13 hetesen már nem bánom azt 10.000Ft-t. Jobb mintha 300.000Ft-t költöttünk volna lombik programra. De természetesen ha tudok, szívesen segítek! :)
2019. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el pár órára megtanulni. Én is avivázok, mert enyhíti a mensi görcsöket, de sokkal egyszerűbb segítséggel megtanulni. Nagyon fura elsőre a mozgás, nekem is van olyan könyvem és nem csodálom, hogy nem érted belőle.
2019. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem erted az osszes gyakorlatot, vegezheted azokat, amiket ertesz, csak hosszabb ideig, mivel hasonlo teruletre hatnak. Egyebkent van fent youtubeon video tobb is, csak ossze kell mazsolazni, pl. tvs musorokban tobb helyen is volt rola beszelgetes par gyakorlat bemutatasaval. Ha beirod, hogy aviva torna, rogton ki is dob egy csomot.
2019. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld a pénzt a 4 órás tréningre. Inkább gyűjtögess, és menj el tényleg, hogy pontosan tanuld meg. Ahol én voltam, ott volt a csoportban derékfájós, babára vágyó, menopauzás hölgy is, és mindegyiknek volt amit picit másképp kellett csinálnia. Pl ha babát szeretnél, akkor 2-3 gyakorlatot tilos is csinálni a ciklus 2. felében. A könyv nekem is megvan, és meglepődnék, ha csak abból pontosan meg lehetne tanulni a gyakorlatokat, mert tényleg furin fogslmaz és a képek se adják vissza jól.
2019. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 VeDi84 ***** válasza:
100%

4-es válaszolóval értek egyet.

Nem mindegy, hogy mi miatt Avivázik valaki. Amikor én voltam (babát szerettünk volna) szinte minden gyakorlatot kicsit másképp kellett csinálni, mint aki erős menstruáció miatt jött.

Szerintem menj el egy oktató órára.

2019. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös!


4-es vagyok 😁 Megkérdezhetem, hogy sikerrel jártatok-e? Én is nemrég kezdtem, és gyűjtöm a tapasztalatokat.

2019. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld :) Valószínűleg el fogok menni mégiscsak élőben megnézni magamnak!
2019. febr. 1. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki skypeosat is tart.
2019. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VeDi84 ***** válasza:
100%

Kedves 4-es!


Egy alkalommal voltam Avivázik tornán 2017. áprilisában. Aztán nagyon beteg lettem (magas láz, torokfájás, stb), ezért úgy nagyjából 3 hétig nem is foglalkoztam. vele. Aztán csak elméletben "gyakoroltam". 😁

Nem tudom, hogy ez az egy alkalom segített-e vagy mi történhetett, de 2017 júniusban 5 év és 4 sikertelen lombik után spontán terhes lettem. 3 hét múlva lesz 1 éves a kisfiam! 😍

2019. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom miért kellett a válaszomat lepontozni... Semmi olyat nem írtam... Köszi!👍🏼
2019. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!