Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vérből emelkedett a HCG de...

Ha vérből emelkedett a HCG de a teszt itthon negatív, akkor lehet baba?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Reggeli elsőből az xepil és a gabriel teszt negatív, de voltam vérvételen azon a HCG értéke 154 mlU/ml. A dokihoz csak hétfőn tudom vinni. Szerintetek baba vagy nem baba? :)

2019. febr. 1. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Verbol hamarabb kimutathato, mint vizeletbol.

Szoval igen, terhes vagy, hamarosan a vizelettesztnek is pozitivnak kell lennie, ha emelkedik a hcg szint.

2019. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel emelkedett a HCG szint, így valószínűleg terhes vagy. De egyelőre tök felesleges dokihoz menni, úgy sem fog látni semmit. Majd olyan 1200-1500-as HCG-nél kezd egyáltalán a petezsák látszódni.
2019. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem lelombozni akarlak, de sajnos az is előfordulhat, hogy kémiai terhesség (ne úgy legyen) nekem egyszer 184 másodszor 375 mlU/ml volt a hcg-m és sajnos nem lett baba belőle.De szurkolok, hogy neked ne így legyen!!!
2019. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!