Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt 6 nappal...

Menszesz előtt 6 nappal negatív terhessegi teszt, valóban negatív?

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom, ma csináltam predictor earlyvel egy (sajnos) negatív tesztet. Mondjuk delutani pisiből. Tiszta hülyének érzem magam, mert annyira biztos voltam benne, hogy baba van. Eddig 3 terhességem volt, ebből kettő sikeres, a legutolsó sajnos 8.heten elment. Szerintetek hihetek ennek a tesztnek? Volt már negatív utan pozi valakinek? A ket sikeres terhességem 4 nappal előbb tudtam tesztelni.

2019. febr. 3. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem csináltál rögtön aktus után tesztet? Annak is kb ugyanennyi értelme lett volna.
2019. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon felidegesítettelek? Jaj ne haragudj. Jézus. Ha ilyen stílusban és ilyen értelmetlen hozzászólast tudsz csak adni, akkor csak lapozz tovább. Nem értem miért nem tudsz siman lehülyézni magadban és továbblépni válaszadás nélkül.
2019. febr. 3. 23:00
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Úr isten!Miért ne lehetne még pozitív?Nem is értem,felnőtt embereknek hogy lehet ennyi eszük.
2019. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na ha ezt tudom, hogy ilyen indulat lehet egy ilyen kérdésből... Nagyon fáj? Nem... Nem ment el az eszem, csak mar szeretnenk harmadik babát. Nekünk tragédia volt az előző elvesztése. És csak jó lenne pozitív példát olvasni. Esetleg sorstársra bukkani. De tudod mit? Tenyleg eszetlem felnőtt vagyok, hogy idegenekkel itt viaskodom...
2019. febr. 3. 23:28
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha lesz is terhesség még csak most ágyazódik be. Még nem lehet pozi teszted.
2019. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na azt nem írtam, hogy 25-26 napos ciklusaim vannak. Csinalok par nap mulva meg egyet... Csak annyira csábító volt ez a teszt és az ígérete. En meg totál magabiztosan csináltam meg... Az tuti, hogy eddig egyik terhessegnel sem csinaltam ilyen koran. Hulyeseg is volt. :l
2019. febr. 4. 00:01
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Feleslegee a nem várt bapja előtt tesztelned mert csak magadat kínzod. Ha negatív akkor tessék itt van a csalódottság holott még simán lehet pozitív is!! Tehát a remény is marad benned és ha időközben megjön na az még szarabb. Ha pozitív ilyen hamar akkor meg szintén aggódsz,hogy nem téves e. Várj még pár napot. Hidd el tudom milyen nehéz!
2019. febr. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanez a teszt a nem várt napján teljesen negatív lett, totál hőmező. 4 nappal később teszteltem először pozitívat.
2019. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Tudom mit érzel, mi is elvesztettünk egy babát (sajnos már 24 hetes volt) és hónapok óta próbálkozunk.

Van már egy gyermekem nekem is.

Bele vagyok csavarodva sajnos én is , főleg hogy volt egy kémiai terhességem is nemrég.

Szerintem menzesz előtt 6 nappal még valóban nagyon korán van, én nem várt napja előtt max. 2-3 nappal tesztelek (teszteltem) mert akkor azért ha halványan is, de látszania kell egy érzékeny teszten.

Kémiai terhesség esetén is predictor ealry vel teszteltem, halvány de látható pozitiv volt nem várt előtt 3 nappal. Aztán egy nap erősödött, majd köv napra gyenge lett, majd nega és meg is jött.

Délutáni tesztből meg főleg ne idegesítsd magad hogy megcsinálod, hiszen az sose olyan koncentrált mint a reggeli!!

Drukkolok!!!

(én most 14-re nem várom majd....kiváncsi leszek)

2019. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen.Még bőven lehet belőle akár pozitív mert korán teszteltél, de ezt te is tudod.:) Várd meg a nem várt napját és akkor lőj el még egyet, az már inkább mutathatja a valósat és használd a ,,szabályok" szerint, reggeli első pisiből.
2019. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!