Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve együtt vagyunk, élünk szexuális életet. A menstruációm elég rendszertelen, van hogy kétszer egymás után 27 napra jön meg, többször volt, hogy 25,vagy épp 30-31, egyszer pedig 35napra jött meg. Most vagyok a ciklusom 33.napján,de semmit nem észleltem a beágyazódás tünetei közül,viszont nem jött még meg a mensim sem. Aggódok, hogy vajon terhes lehetek. Minden alkalommal gumival védekezünk, egyszer sem vettük észre hogy kiszakadt volna,csak tartok attól hogy véletlenül "odakerült" valami, esetleg az aktus után oda nyúltam, stb...

Picit felnyúltam az ujjammal, és barnás valami volt rajta utána, de lehetséges attól is hogy felsérthettem a körömmel, mert őszintén szólva előtte már egyszer felnyúltam :(



2019. febr. 4. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok hogy ennyire hosszú lett, csak eléggé zavar ez mostmár, az első kapcsolatom, es nem szeretnék problémát ebből. A nagy kapkodásban a korom is lemaradt, 15éves vagyok, most 14.én leszek 16.:)
2019. febr. 4. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha biztos hogy nem szakadt ki a gumi akkor 100% hogy nem vagy terhes. Nem hiszek ebben az odanyúltam és terhes lettem dologban. Ilyen fiatalon természetes, hogy még nem állt be a ciklusod. Ne aggódj, meg fog jönni. A barnás is már annak a jele. De ne nyúlj fel magadnak nehogy felsérts valamit.
2019. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

El kellene menned nőgyógyászhoz. Ilyen korban nem egyedi a szabálytalan ciklus, de egy vizsgálat nem árt.

Holnap vegyél egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért.

2019. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, ha holnap délutánig nem jön meg, akkor suli után megyek tesztet venni, orvoshoz pedig van időpont, de 1 hét múlva tudok csak menni, es addig szerettem volna tapasztalatokat. Az, hogy nem szakadt ki, ugye nem 100%, mert mindenki tevedhet, es bevallom mindig raneztunk a gumira, de sosem vizsgáltuk meg tüzetesen :D

Ezután biztos hogy egy alaposabb pillantast vetek rá, és nem lesz ilyen problema :(

2019. febr. 4. 19:38
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem tudom benne vagytok e a témában, milyen tesztet ajánlotok amiben megbízhatok? Termeszetesen gondoltam hogy 2 felet veszek, de rengeteg van :(
2019. febr. 4. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

"A menstruációm elég rendszertelen, van hogy kétszer egymás után 27 napra jön meg, többször volt, hogy 25,vagy épp 30-31, egyszer pedig 35napra jött meg."

Ez egyáltalán nem rendszertelen ciklus! Ez nagyon is rendszeres.


Tesztből bármelyik jó. De még csak pár napja késik, ez teljesen normális. Nem vagyunk gépek. Ne aggódj, tuti nem terhes vagy.

2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtatast mindenkinek❤️
2019. febr. 4. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!