Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után barnás folyás...

Együttlét után barnás folyás 9dpon mire utalhat?

Figyelt kérdés
Mikor elmentem a wcre együttlét után, halvány barnás volt ami kijött. Ez mire utal? Ha meg is jönne akkor is csak kb 5 nap múlva kéne ilyen tünrtnek lennie, néha van mielőtt megjön azelőtt pár nappal ugyanis.
2019. febr. 5. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni a menstruációd,pár nappal előtte már simán lehet pecsételő vérzés,főleg,hogy együtt is voltatok.
2019. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De csak 6 nap múlvára várom..
2019. febr. 5. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hamarabb volt ovud azért jön meg hamarabb.Biztos 9 dpo n vagy?
2019. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát elege rövid a ciklusom (25 nap) viszont nagyon pontos max 1 nap eltérés van. Az hogy mikor volt vagy volt e ovum az nem biztos..de hogy nem jöhet meg 19 napra az tuti
2019. febr. 5. 10:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Még mire "rendesen" beindul,addig is eltelik 3 nap simán,az meg ,hogy 3 nappal előbb jön meg,az abszolút belefér.

Nálam is volt olyan nem egyszer,hogy már nem is véreztem,aztán a szex "visszahozta".

2019. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát jó kivarjuk, nekem sosem jött még meg ennyivel hamarabb
2019. febr. 5. 10:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az együttléttől is.

Így csak találgatunk .

Barnázol vagy pecsételsz vérzés előtt??

Mindig előfordul?

2019. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Barnazok előtte két nappal. Na de igazad van, remélem nincs gond, amíg egyszeri alkalom addig felesleges elé foglalkozni. Csak reménykedtem hogy baba lehet a dologban :(
2019. febr. 5. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem minden ciklus elött barnázol?

Ha egyszeri eset nem gond de ha nem akkor más a helyzet.

Ha nem jön meg tesztelj.

2019. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 khniki ***** válasza:
Nekem barnázással zajlott a beágyazódás, 7. dpo-tól. 3 nap után már a 10-es teszt is kimutatta halványan. Én is szoktam barnázni menzesz előtt, de amikor terhes lettem, sokkal korábban kezdődött. Nem derül ki a kérdésedből, hogy szeretnél-e babát vagy sem, mindenesetre 3 nap múlva már tesztelhetsz. Vagy megvárod, hogy megjön-e vagy sem.
2019. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!