Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas? Vagy köztes verzes?

Beagyazodas? Vagy köztes verzes?

Figyelt kérdés
Január 30an ment el benndm parom először. Fogamzásgátlót januar 18am kezdtem el szedni. Előtte nem szedtem. Februar 2a ota barnazok. A mellem feszül. S a mai azaz februar 5.e napon barnazok de nem ugy mint eddig.ez olyan barnás néha enyhén véres. Tegnapi nap azaz február 4en is együtt voltunk. Mi9ta szedem a gyógyszert azota voltam náthás rubophent coldrexet szedtem.valamint minden nap multivitaminoa pezsgőtablettat iszok.

2019. febr. 5. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Bar tulsok tapasztalatom nincsen, mert en 1 evig szedtem, de mikor barnaztam a doki rogton masikat irt fel.
2019. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van egy kisfiam mar s mielott vele terhes lettem akkor is ezt szedtem. Jangee fogamzásgátló. Elvileg múlthonapban is a ciklusom 17 es 18 napjan volt ilyen barnazasom. Nem lehet hogy peteérés? Elvileg ovuláció februar 2an volt
2019. febr. 5. 08:56
 3/10 khniki ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, nem kéne, hogy peteérésed legyen. Hiába szedted régen is ezt a gyógyszert, a szülés után sok minden változhat, ez már biztosan nem megfelelő neked, ha barnázol tőle. Az is lehet, hogy ki kell egészíteni + hormonnal. De nekem olysn is rémlik, hogy az első hónapban még okozhat furcsaságokat a fogamzásgátló, de a 2. hónapra beáll a hormonszint.
2019. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A beágyazódás nem pár nap alatt történik meg és maga a vérzés,ha egyáltalán van,akkor az meg nem tart 3-5 napig.

Azért barnázol,mert indokolatlanul tömöd magad mesterséges hormonokkal és a szervezeted így próbálja jelezni,hogy nem bírja azt a sok mérget.

2019. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded a gyógyszert nincs ovulációd. A barnázás és a mellfeszülés a gyógyszertől van, beáll a szervezeted a hormonra. (a barnázás egyébként sem a terhesség jele, hanem kezelendő probléma ha terhesség alatt jelentkezik...)

Január 30-as "elmenésből" még nem lehetnek terhességi tünetek, tegnapiból meg aztán főleg nem...

A náthának, rubophennek és pezsgőtablettának nem sok köze van a dolgokhoz. Maximum az antibiotikum tudna bekavarni (de én évekig szedtem fogamzásgátlót, közben sokszor antibiotikumoztam, és egyszer sem lettem terhes ezalatt, szerintem rendszeres szedéssel nem hatalmas az esélye ennek sem...)

2019. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendesen szedem. De nekem fura az j múlthonapban meg ebben a hónapban ugyanúgy a ciklus 17 es 18 napjan volt ez a barnazas. De ha fogamzásgátló mellett nem lehet peteérés akkor mi ez a hasonlosag?
2019. febr. 5. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az volt a kerdes hogy terhes vagy e ? akkor szerintem nem , a beagyazodasnak tobb ido kell , es a beagyazodasi verzes nem tart meg 1 orat sem , nem folyamatos mint a mestruacio.
2019. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy a fogamzásgátló is egy ciklus szerint működik, ciklust követ (csak nem menstruációs-ovulációst). Azért van mindig ugyanakkor. Nem vagy terhes...
2019. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban kezdtem el mikor megjött a menstruációm. Januar 18an. Ilyem tuemeteim január 7 es 8an voltak az előző havi ciklusombam
2019. febr. 5. 18:10
 10/10 A kérdező kommentje:
S akkor meg nem szedtem fogamzásgátlót.
2019. febr. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!