Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes tünet? Tudom,...

Lehet terhes tünet? Tudom, hogy biztosat csak akkor tudhatok ha elmarad a havi. Azt szeretném csak tudni, hogy reménykedhetek e, hogy baba van a dologban.

Figyelt kérdés
14-re nem várom és 3 Napja magasabb a hőm a megszokottnál 0,4° fokkal. De még 8 nap van vissza a ciklusból+ mostanaban nagyon sok tejterméket Eszek és póréhagymát kívánom.Nem olyan erősen hogy meghalok érte de szinte minden nem Eszek valami tejterméket és mindenhez póréhagymát.Szerintetek reménykedhetek?Természetesen ha nem jön meg tesztet csak ekkor csinàlok. Koszi a válaszokat. 😀

#baba #kívánósság #első terhes tünetek #mikor még a teszt sem mutatja ki
2019. febr. 6. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kívánósság csak a későbbi időszakban következik. Legyél türelmes, kitartást a tesztig, már nem sok van vissza!
2019. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Be sem ágyazódott még, nem tud tüneteket produkálni, ne képzelegj már hülyeségeket! Olvass kicsit utána a ciklusodnak és a tüneteknek, mert ez borzasztó!

Amúgy minden hónapban van esély amikor nem védekeztek, egészen addig, amíg meg nem jön. Van, aki tapasztal korai jeleket, de van, aki nem. Az első bizonyosság az elmaradt vérzés és a pozitív teszt. Nem ilyen hülyeségek, hogy tejterméket meg póréhagymát kívánsz. Úristen!

2019. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Olvastam nagyon sokat.Másabb az,ha rólam szól.Nem azért írtam ide,hogy le legyek oltva.Oké lehet,hogy tényleg hülyeség a kívánósság, fura.Nem is ez a lényeg,hanem a hő.Persze ez is lehet sok mindentől.
2019. febr. 6. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Hihetetlen,hogy mennyi tudatlan,tájékozatlan nő vállal gyereket.

Nem lehetnek terhességi tüneteid,mert a 6.dpo-n még senki sem terhes.

2019. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy türelmetlen lennék,csak gondolkodom.Szerintem mindenki ezt teszi aki első babájàt szeretné vàrni.Amúgy írtam azt,hogy CSAK akkor csinálok tesztet ha nem jött meg,hiszen ez a legbiztosabb jel.
2019. febr. 6. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Mit olvastál sokat,a Cosmopolitant?

De tényleg kíváncsi lennék rá,hogy hol olvastok ennyi butaságot össze?Hol írtak ilyet,hogy terhesség előtt,mielőtt még elkezdené termelni a HCG-t a szervezeted,azelőtt már jelentkezhetnek a terhességi tünetek?

2019. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo, csinaltal tesztet?
2019. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!