Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap késés után a tesztem...

5 nap késés után a tesztem negatív. Kezdek aggódni emiatt. Már nem is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január 5-én volt utoljára a menstruációm első napja. Akkor 10-ig tartott. Most pedig február 3-ra vártam, de semmi.

Múlthéten a tisztasági betétemen rózsaszínes folyásom volt, majd egy kis barna. Azóta nem tapasztaltam ezt, csak folyamatosan fehér folyást, így használom a tisztaságit.

A melleim egyáltalán nem fájnak, viszont az alhasam szokott szúrni, de maximum egy óráig tart. Néha émelygek, vagy éppen hányingerem van, de ez is nagyon ritka. Lehet, hogy csak beképzeltem. A fejem az napok óta fáj. Eléggé stresszes mostanában a munkám.

Ma reggel használtam az x-epil pen változatát, de negatív lett.

A párommal ritkán használunk óvszert, ezért is vettem meg a tesztet. Megszakításos módszert alkalmazzuk.

A naptáram szerint 20-án volt ovum. Mi pedig 15, 18, 23, 25, 29, 31, 1-jén voltunk együtt.

Egyelőre nem terveztünk babát, csak a későbbiekben. De azt sem bánnám, ha lenne. Sőt!


Szerintetek csak a stressz miatt késik? Vagy ne is reménykedjek egy babában? Kicsit elkeseredtem, de talán ez még nem a mi időnk.

Köszönöm szépen a válaszaitokat!



2019. febr. 8. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehát ha megszakítással vagytok együtt akkor azért igen kevés esély van a babára...:O

Most ezt nem értem, ha akartok babát, minek a megszakítás?

Szerintem ha stressz ér stb. vagy bámi mástól is csúszhat a mensi. (nekem pl. betegen szokott, most se vagyok meglepődve hogy még nem jött meg, mert influenza szerű tünetekkel vagyok itthon)

2019. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat 1 vagyok, az lemaradt hogy mi 5 évig "védekeztünk" megszakítással az első gyerekünk után és 5 évig nem lett belőle baba! Amikor élesben csináltuk , első hónapban sikerrel jártunk.
2019. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha értetlenül írtam. Kicsit izgultam, most használom először ezt az oldalt.

Úgy értettem, hogy azt a módszert használjuk legtöbbször. Viszont, ha egyszer mégis becsúszna egy baba x idő előtt akkor se lenne gond. Tegyük fel, ha csak egy év múlva szeretnénk, de mondjuk hamarabb lesz. Ez csak egy példa volt.


Értem. Köszönöm a válaszodat! Lehet, hogy tényleg csak a stressz miatt van. Maximum várok még. :)

2019. febr. 8. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, de nem valószínű, hogy terhes vagy.

Viszont ne keseredj el. Megszakítással az lenne a csoda, ha teherbe estél volna.

2019. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűbb, hogy a sok stressz miatt van. Mindenesetre, ha továbbra is késik, azért egy orvost meglátogatok. Ha több lenne, mint egy hét.

Lehet, hogy tényleg csak kicsit lazulnom kéne és nem a dolgokon görcsölni.

Köszönöm a válaszodat! :)

2019. febr. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!