Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor terhességi teszt...

Predictor terhességi teszt megbízható? Ma kellene megjönnie, de semmi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma nem kéne megjönnie. Nem várt előtt 2 napig nagyon éreztem , hogy meg fog jönni.Először krémes fehér folyàsom volt. Utána semmi. Szinte száraz. Tegnap estétől megszűnt a megjön érzés és ma sem változott semmit sem érzek. Ugyan úgy szinte nincs folyàsom. Reménykedtem, hogy sikerült teherbe esnem. De a teszt negatív lett. Az van rá írva akár 6 nappal az esedékes menstruáció előtt kimutatja a terhességet. De persze ha nem jön meg holnap vagy holnapután tesztelek. Mindig megszoktam érezni, ha közeledik a mensim. Most nagyon bezavart, hogy megszűnt a mindjárt megjön érzés. Valaki járt már így ? És ha igen mi lett a vége? Reménykedem....
2019. febr. 8. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma meg megjohet vard meg, ha estig nem jon meg akkor tesztelj vagy holnap elso vizeletbol. A negativ teszt mikor keszult? Altalaban jo a predictor bar en clearbluet hasznaltam digitalisat, es az a hetet is kiirja.

Az is lehet hogy kesobb fogant meg es ezert negativ egyenlore. Lehet hogy csak napok mulva lesz pozi, nem tudni

2019. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reggeli első vizeletből. Sajna nem bìrtam ki. Pedig meg kellett volna várnom ezt a napot. :(
2019. febr. 8. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ma kellene megjonnie akkor a reggeli predictor vmit kellett volna mutasson szerintem, hacsak nem tolódott el nagyon a ciklusod. Tehát mondjuk 4-5naopal később volt peteeres.

Nekem 10.-11.dpo n halvány de azért kivehető pozi volt a predictor.

2019. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a predictor már 2 nappal a menzesz előtt erős pozitívat mutatott.. Sajnálom :(
2019. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! 😢
2019. febr. 8. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Prediktor nem várt napján is negatívat mutatott...pedig baba miatt késett...
2019. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ohhh de jó :)... Hány napra lett pozitív a teszted?
2019. febr. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!