Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beàgyazòdàs lehet? Első...

Beàgyazòdàs lehet? Első babàra vàrunk segìtsetek

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb a 9.dpon vagyok ès Elèggè furi èrzèst èrzek. Olyan mintha egy kő lenne a hasamban. Furcsa nyomò, kicsit görcsölő hùzòdò èrzès egyben. Nemtudom leìrni. Es szurkàl hol a jobb hol a bal oldalamon. Lehet hogy elindult valami? Tapasztalt màr valaki hasonlòt? Tegnap volt egy kevèske krèmes nyàkom.

2019. febr. 8. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez minden lehet.
2019. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet is,meg nem is.
2019. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsò....sokat segìtettèl....mm
2019. febr. 8. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit vártál?
2019. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb ott tartok napokban,ahol te és én is ilyen enyhe fájdogálást érzek. Napközben amikor dolgoztam, semmit nem éreztem,de itthon este a nyugiban igen. Nekem olyan érzésem van,H meg fog jönni, pedig addig még van pár nap, tehát korai lenne.
2019. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, nem akarlak elkeseríteni senkit, de másfél év próbálkozás után mondom, hogy bármit és semmit is lehet érezni mensi előtt. Ezek a tünetek, sőt, még más tünetek is voltak nekem, és sajnos még nincs baba. Szerintem ilyenkor mindenki jobban figyeli a testét, és olyanokat is észre veszünk, amiket előtte nem.
2019. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Remèljük azèrt sikerül.mi 4.hònapja pròbàlkozunk
2019. febr. 9. 00:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a 6-os hozzászóló, gyakran érzem a hasam húzodását, feszülését vagy épp nyomását menstruáció előtt és eddig még nincs baba pedig mi is 1.5 éve próbálkozunk! Így azt megtanultam, kár ezekre figyelmet szentelni, kár alapozni rá.... Jelenleg ovuláció utáni 9.nap vagyok és most is érzek fura nyomást a hasamban de nem gondolok semmire. Majd írd meg mi lett
2019. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hajnal 5 kor hànyàssal indìtottam, aztàn rà egy òràra megint ès rà nem sokra ùjra.nagyon rosszul voltam mèg most is hànyingerem van kicsit. Akkor erre se alapozzak?
2019. febr. 9. 15:34
 10/12 anonim ***** válasza:

A pozitív tesztre alapozz :)


Múltkor en is hánytam de nem baba miatt hanem benyaltam valamit :)

Ha már hánysz, hányingered van, akkor a szervezeted érzi a változást és már a teszt is kimutatná! Mikor tervezel tesztelni?

2019. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!